Ексклюзив

Нічні вибухи для президента: перший подкаст проєкту «По справі проходили»

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5354

 

Однієї осінньої ночі 2010 року в тоді ще Кіровограді сталось три вибухи. Саморобні, як потім з’ясувалося пристрої, невідомі заклали біля обласної прокуратури, Кіровського райсуду та міськвідділу міліції.

 

obkl

Сталось це в ніч перед приїздом тодішнього президента, а нині втікача, Віктора Януковича. У процесі розслідування десятки людей опинились на допитах у міліції, до сотень прийшли з обшуками.

Якою була вибухівка, що відомо про розслідування, до яких висновків прийшло тодішнє керівництво міліції та хто потрапив під перевірки - йдеться в подкасті «По справі проходили».

Зокрема, про розслідування і вибуховий механізм розповідає Віктор Пащенко, який у той період очолював обласне управління міліції.

Як тривали допити потенційних підозрюваних розповів на умовах анонімності чоловік, який тоді проживав у Кіровограді й входив до праворадикального молодіжного руху.

Чому обшуки, які тоді активно проводили правоохоронці у цій справі, є такими популярними в системі української юстиції та як застосовують обшуки у європейських країнах розповіла Злата Сімоненко, адвокатка, експертка Реанімаційного пакету реформ.

Автор Анастасія Зубова, ведуча – Олена Горобець. Анонси наступних випусків шукайте на Фейсбук-сторінці подкаст-студії «Що чути?»

Слухайте випуск «Нічні вибухи для президента» на платформах:

Решта платформ - незабаром!

Justice-подкаст «По справі проходили» виходить завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

Партнер проєкту CFI Media in Ukraine французького агентства з розвитку ЗМІ та громадянського суспільства. Інформаційний партнер портал “Гречка”.

fada0669 0e4d 4e05 8d5c a88cf6cac909Artboard 14x

 

Поширюйте

Коментуйте