Ексклюзив

Сергій Ткаченко: Сьогодні кожен може амбасадорити Україну у cвіті (ПОДКАСТ)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4060

У третьому епізоді подкасту «Мрії в наших калідорах» говоримо з громадським діячем, амбасадором розвитку громад Сергієм Ткаченком.

 

Він викладав на кафедрі видавничої справи і редагування педуніверситету. Коли почалась реформа Патрульної поліції, пройшов відбір і став правоохоронцем. А нині він займається розвитком громад та різноманітних локальних проєктів в Агенції сталого розвитку «Хмарочос». Займається волонтерством. А ще виховує трьох синів. А ще вивчає менеджмент в Українському католицькому університету. Таких «а ще» про Сергія Ткаченка можна написати не один десяток.

 Розмірковуємо з ним про те, як під час війни мислити позитивно і конструктивно, говоримо про те, що кожен може стати амбасадором справи у якій він найбільш сильний, радіємо, що все українське стає все більш популярним у світі.

Відзначаємо важливість зміцнення громад, що стало однією з рушійних сил опору сьогодні. А також про Україну в майбутньому, де громади стануть ще більш розвинені і кожен відчуватиме себе активним «будівельником».

«Ворог користується старими картами світобудови й не розуміє, що захопивши пусту будівлю обладміністрації, не захопить цілу область. Тому що зараз кожна громада – це самостійна одиниця, яка чинить спротив», – говорить Сергій Ткаченко.

Авторки подкасту – журналістки Анастасія Зубова і Олена Горобець.

Продюсерка – Олена Горобець.

Візуал – Дар'я Барвінок.

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

 

Поширюйте

Коментуйте