Ексклюзив

Тетяна Лугинець: У нас буде наш День перемоги (ПОДКАСТ)

 Автор: Валерія Жовтун. 4932

Гостя п’ятого епізоду подкасту «Мрії в наших калідорах» – Тетяна Лугинець, власниця кропивницького бренду одягу CHARWISH. Окрім того, що бренд став успішним місцевим бізнесом, він ще й популяризує Кропивницький, просуваючи нову назву міста. Світшоти й футболки з найменуванням обласного центру користуються великою популярністю.

photo5425098454755032603

Говоримо з пані Тетяною про те, що дає їй сили працювати у нинішніх умовах. Як прийняла рішення таки випускати весняну колекцію одягу і що це символізує. Розмірковуємо про те, як останні події в Україні змінили українців та позбавили відчуття меншовартості.

Обговорюємо фактори, які обов’язково призведуть до перемоги України.

Коментуючи тезу про «хороших росіян» та «російських лібералів» Тетяна Лугинець наголошує: між українцями та росіянами безмежна прірва.

«Як ми раніше не бачили цю прірву, я не знаю. У них зовсім відсутнє критичне мислення, розмовляють штампами з телевізора. Або говорять, що нічого не знали, це все путін. Ну як же ви не знали? Все ви знали. Подумати треба, подивитися. Що ви вже геть не можете нічого проаналізувати?», – зазначає Тетяна.

А також разом з нашою гостею малюємо картинку Дня перемоги українців. 

Авторки подкасту – журналістки Анастасія Зубова і Олена Горобець, подкаст-студія «Що чути». Матеріал виходить за підтримки видання «Гречка».
Продюсерка – Олена Горобець.
Візуал – Дар'я Барвінок.

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

kalidor podcast

 

Поширюйте

Коментуйте