Ексклюзив

Реформа справедливості: Маємо вийти з 30-річного «Лімбо» і змінити суди

. 2725

У новому подкасті говоримо про реформу судочинства в Україні, на яку чекають ще з часів проголошення Незалежності. Де у цьому безкінечному реформуванні ми зараз? Куди йдемо і чи видно світло в кінці тунелю, а саме забезпечення справедливості, яку символізує доброчесний суд? Адже після перемоги запит суспільства на справедливість буде ще вищим.

 

300019947 476666390598679 4375890121208641441 n

Поки більшість відносно нових членів ЄС таки здійснили кроки для зміни судочинства, Україна перебуває вже 30 років у такому собі «Лімбо», де в хаосі реформування судів ніби щось відбувається, а справді якісного результату не видно. Проте нині з мотивацією щодо вступу до ЄС та суспільним контролем є шанс все змінити.

Про це в подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» розповідає Степан Берко, Правник, адвокаційний менеджер Фундації DEJURE, створеної у 2016 році для сприяння розвитку верховенства права та реформ у сфері правосуддя. Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

Слухайте подкаст на улюблених платформах:


Зміст матеріалу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу та програми Дім Європи. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в проєкті, несуть виключно її автори.

L2.pngL3

Поширюйте

Коментуйте


Реклама