Ексклюзив

Ми єдина країна, яка після Другої Світової впроваджує на полі бою західні практики війни (ПОДКАСТ)

. 2490

Україна зараз змушена воювати і одночасно реформувати оборонний сектор. Водночас сьогодні, в умовах реальної війни, Україна показує Світу як на полі бою використовувати усю натівську техніку, щоб вона «грала» ніби єдиний оркестр. А також Україна єдина країна, яка після Другої Світової впроваджує на полі бою західні практики війни.

300905156 1521282208302406 5291066280702353149 n

Про це у подкасті «План відбудови» від студії «Що чути?» говоримо з воєнним експертом, головою Українського центру безпеки та співробітництва Сергієм Кузаном.

 

За скільки років Україна зможе повністю перейти в оборонці на західні стандарти? Як в умовах сусідства з агресором має змінитися політика держави стосовно підготовки цивільних? Якою є роль українців за кордоном в актуалізації теми війни в найбільшій країні Європи?

Дізнатися більше про Всесвітню кампанію до Дня Незалежності України, яку проведуть активісти у 24-х країнах Світу, аби нагадати, що збереження незалежності України та відновлення її територіальної цілісності є ключовою запорукою подальшого миру на планеті, а також долучитися до заходів можна за посиланням.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».
Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

Зміст матеріалу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу та програми Дім Європи. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в проєкті, несуть виключно її автори.

logo podkast

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама