Як підготувати вчителів до роботи в умовах війни? А які зміни в освіті визріли вже та актуалізуються після перемоги?
У подкасті «План перемоги» від студії «Що чути?» експерти галузі говорять про необхідність оновлення змісту освіти, зокрема й у предметах про історію та культуру країни, важливість цікавого і справді прикладного викладання таких дисциплін як Захист Батьківщини. А ще про адаптивність, важливість навчання дітей не лише критичному, а й логічному і креативному мисленню, розвитку екологічних та підприємницьких компетенцій.
Також після перемоги постане питання відновлення закладів освіти й у нових університетах, які стануть осередками культури і розвитку важливо приділити увагу спеціальностям, які будуть в нагоді при відновленні країни.
Гості випуску: Ярослава Мозгова, координаторка освітніх проєктів і програм ГС «Освіторія» і Ліна Полихата, очільниця Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.
Якщо ви знаєте історії про героїв освітнього фронту, повідомте ГО «Освіторія» за цим лінком.
Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».
Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.
Слухайте подкаст на улюблених платформах:
Зміст матеріалу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу та програми Дім Європи. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в проєкті, несуть виключно її автори.
- Обговорюють серіали та хобі: як школярам вивчати англійську з ровесниками із США
- Кризовий психолог про ментальне здоров’я під час війни: «Іншого часу на життя в нас просто немає» (ПОДКАСТ)
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте