Ексклюзив

Адаптивність, оновлення змісту предметів, креативне мислення: Нові виклики для освіти у поствоєнний час (ПОДКАСТ)

 Автор: Таміла Делюрман. 3117

 

Як підготувати вчителів до роботи в умовах війни? А які зміни в освіті визріли вже та актуалізуються після перемоги?

 

299982687 1252192058874316 3016390634168197875 n

У подкасті «План перемоги» від студії «Що чути?» експерти галузі говорять про необхідність оновлення змісту освіти, зокрема й у предметах про історію та культуру країни, важливість цікавого і справді прикладного викладання таких дисциплін як Захист Батьківщини. А ще про адаптивність, важливість навчання дітей не лише критичному, а й логічному і креативному мисленню, розвитку екологічних та підприємницьких компетенцій.

Також після перемоги постане питання відновлення закладів освіти й у нових університетах, які стануть осередками культури і розвитку важливо приділити увагу спеціальностям, які будуть в нагоді при відновленні країни.

 

Гості випуску: Ярослава Мозгова, координаторка освітніх проєктів і програм ГС «Освіторія» і Ліна Полихата, очільниця Інституту лідерства та управління Українського католицького університету.

Якщо ви знаєте історії про героїв освітнього фронту, повідомте ГО «Освіторія» за цим лінком.
Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».
Проєкт реалізується завдяки Європейському Союзу за програмою Дім Європи.

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

Зміст матеріалу не відображає офіційну позицію Європейського Союзу та програми Дім Європи. Відповідальність за інформацію та погляди, викладені в проєкті, несуть виключно її автори.

logo podkast

 

 

Поширюйте

Коментуйте