Ексклюзив

Цифрова, сервісна та креативна індустрії будуть драйверами післявоєнного розвитку України (ПОДКАСТ)

 Автор: Таміла Делюрман. 3955

На шляху до європейських стандартів українці й незчулися, як наздогнали, а в деяких індустріях перевершили досвід Європи.

 

51 copy

Це на своєму прикладі усвідомила Люба Теплицька, співвласниця української маркетингової івент-агенції Art of MICE. З командою вона організувала концерт Ukrainian Freedom Voices, вперше представивши українських виконавців на міжнародному фестивалі Metronome, що проходив у Чехії цього літа.

У другому сезоні подкасту «План відбудови» від студії «Що чути?» говоримо з пані Любою про роль креативної сфери у позиціонуванні України в Світі нині та під час відбудови після перемоги.

272866142 4827339344013937 1513196589902161222 n copy

Міркуємо про експансію української культури, задавання трендів у діалозі між Україною та Світом, конкуренцію українських спеціалістів на європейському ринку.

 

 

«Україна сьогодні є центром Світу та набагато перевищує той рівень, до якого ми намагалися дійти. А також Україна є майбутнім для стартапів усього Світу», - говорить Любов Теплицька, компанія якої успішно влилася в креативну індустрію Чехії.

Art of MICE з 2009-го року реалізувала низку проєктів для різних сегментів українського ринку та міжнародних брендів (зокрема hi-tech & FMCG, Samsung, Coca-Cola, Ericsson, Multi Group, DCH group, Buyer.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?».

 

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

 

Цей проект реалізується за підтримки ініціативи Офіс Дій The project is supported by the Action Offiсe initiative

 

 

Поширюйте

Коментуйте