Ексклюзив

Дев'ять років Революції Гідності: як відстоював свою гідність Кропивницький (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 Автор: Валерій Лебідь. 3118

Дев'ять років від початку Революції Гідності - події, яка кординально змінила не лише українців, нашу країну, а й цілий світ.

mayd1 copy copy

Від 21 листопада 2013 року мільйони українців, ризикуючи своїм здоров'ям та життям, виходили на вулиці, щоб завадити окупації України східним сусідом. Агенти кремля, які на той час узурпували владу в країні на всіх рівнях, намагались зірвати євроінтеграційні процеси та фактично зробити з нашої країни "другу Білорусь". Проте у них нічого не вийшло.

Практично відразу після перемоги Революції Гідності, не отримавши бажаного, фашистська росія захопила український півострів Крим, частину території Донецької та Луганської областей. Російська орда і нині намагається захопити та знищити українську державу, але отримує гідну відсіч.

mayd2 copy copymayd3 copy copymayd4 copy copymayd5 copy copymayd6 copymayd7 copymayd8 copy copymayd9 copy copymayd10mayd11mayd12mayd13mayd14mayd15mayd16mayd17

Журналісти "Гречки" від першого дня працювали над висвітленням подій Революції Гідності, за матеріалами сайту можна вивчати історію місцевого Євромайдану. Разом з вами, ми наближаємо нашу перемогу і сьогодні. 

"Команда "Гречки" дякує всім і кожному за відданість та самопожертву. Україна обов'язково переможе. Слава Україні і Героям Слава!

Шеф-редактор Інформаційного порталу "Гречка" Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте