Лонгріди

Жінка з Кіровоградщини слідом за сином та чоловіком пішла захищати Україну (ВІДЕО)

. 5674

Подруга «Соната» з Голованівського району Кіровоградської області на війні півроку. Син з чоловіком захищають кордони України в складі підрозділів Збройних Сил України, жінка знайшла себе в лавах добровольчого батальйону УДА(Українська добровольча армія).

efre

Я з Кіровоградської області, Голованівського району. Є такі моменти, чоловіче населення – бояться, намагаються відкараскатись від служби, мовляв – «Це мене не стосується!». Це стосується всіх, адже зараз в Україні війна. Немає чоловіків, треба жінкам значить йти.

Лишилася вдома сама, працювала в великій компанії охоронцем, старшим охоронцем. Син – 36 бригада, морська піхота, чоловік – 25 бригада, десантно-штурмова. Донькам я сказала, коли вже була в батальйоні, я їм просто відправила фотографію в формі і вони зрозуміли де я. А чоловікові увечорі подзвонила і просто сказала: Я їду! Прийняли те, що є. Вони знають, що інакше не буде.

Я парамедик 8-го добровольчого батальйону «Аратта» - це мій добровільний вибір. Протягом життя мала стосунок до медицини. І хоча медичної освіти не маю, проходила вишкіл в «Госпітальєрах» і маю сертифікат з тактичної медицини. Наразі надаю допомогу бійцям тут, але чекаю на виїзду на передову. Чесно? Страшно, хто каже, що не страшно, то неправда – страшно всім, просто не кажуть.

Батальйон він затягує, він мов сім’я – дуже дружня. Дівчата, хлопці, хто є в батальйоні – це така велика і дружня сім’я. Це люди з якими на передовій ти знаєш, що тобі непотрібно озиратись , бо там надійна людина – твій побратим і товариш. Взяти розвернутися і покинути батальйон неможливо, оскільки все одно тягне сюди.

— Подруга Соната

Довідково:

8-й ОБ УДА "Аратта" - бойовий підрозділ, що базується у секторі "М". У 2014 р. був сформований бойовий підрозділ Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектора" - 8-а окрема рота "Аратта", командиром якої було призначено друга "Червня".

Бійці 8-ої ОР брали участь у бойових діях в Донецькому аеропорту, Кураховому, Пісках, Широкиному, Гнутовому та в інших гарячих точках російсько-української війни.

Наказом Командира ДУК "ПС" № 48 від 28 червня 2015 р. рота була розширена до меж батальйону. На початку 2016 р., коли було створено Українську Добровольчу Армію, 8-ий ОБ "Аратта" став її підрозділом.

Наразі "Аратта" залишається воюючим батальйоном, який базується та виконує бойові завдання у секторі "М".

Батальйон поповнюється новими бійцями, на його базі регулярно проводяться тренування для підвищення рівня бойової підготовки хлопців.

По сьогоднішній день батальйон не має жодної фінансової підтримки зі сторони держави чи інших спонсорів і своїм існуванням завдячує волонтерам.

Тел. Штабу: +380983855738
Email: 8batdukps@gmail.com

Рахунок батальйону у ПриватБанку:
4149 4978 6305 6273

Поширюйте

Коментуйте


Реклама