Лонгріди

Обліпиховий, шоколадний, з вишневою наливкою: які глінтвейни можна скуштувати у Кропивницькому

. 5464

 Календарний рік бармена розділяється зазвичай на два періоди – півроку мохіто і півроку глінтевейна. Якщо це період глінтвейнів – то приносиш про запас пляшки з вином, досипаєш спеції, готуєш апельсини і яблука. Адже з настанням холодів у людей прокидається режим «зігрівання склянкою глінтвейну».

 

Цей напій буває різний і може варіюватися настільки, наскільки дозволяє політ фантазії того, хто готує. Але у будь-якому разі – це гаряче вино та спеції. У Кропивницькому місць, де можна випити цей напій, багато. І асортимент, який вони можуть запропонувати, різниться. Але у будь-якому разі, і прихильники класики, і чогось оригінального знайдуть своє. «Гречка» підібрала перелік закладів, де можна випити незвичайний глінтвейн, та дізналась про асортимент головного напою холодної пори, компоненти та цінову політику.

Scorini Сімейна

Адреса: вулиця Дворцова, 28.

Заклад, який позиціонує себе як італійський, напевне повинен мати у своєму меню глінтвейн. І у «Скоріні» він представлений у 5 позиціях. Його можна замовити до пасти, або до десертів. Чи просто прийти з друзями і випити за розмовою глінтвейн, дивлячись на новорічні вогні, які поки що прикрашають вікна.

«Скоріні» пропонує більш класичні рецептури, проте є і з вишневою настоянкою, і кавововий для любителів чогось незвичайного.

Італійський класичний

Склад: червоне вино, яблука, апельсин, кориця, гвоздика.

Ціна: 55 гривень.

Бьянко

Склад: біле вино, гвоздика, апельсин, цукор.

Ціна: 55 гривень.

Медовий з перцем

Склад: червоне вино, мед, цукор, яблука, чорний перець, кориця, гвоздика, лимон.

Ціна: 59 гривень.

Зимова вишня

Склад: червоне вино, вишнева наливка, гвоздика, кориця, лимон.

Ціна: 65 гривень.

Мокко

Склад: червоне вино, цукор, коньяк, кава.

Ціна: 58 гривень.

Крім того, у «Скоріні» є інші гарячі алкогольні напої. Це – грог класичний (ром, чай чорний, спеції, апельсин, лимон/75 гривень), грог мисливський (червоне вино, лікер Jagermeister, мед, апельсин, лимон/77 гривень) та пунш з бехеровкою (бехеровка, чай чорний, яблуко, спеції/65 гривень).

Sho bar

Адреса: вулиця Декабристів, 6/15.

У барі є великий вибір авторських алкогольних напоїв, які складали професійні бармени. Також, серед них і глінтвейни. Крім звичайного класичного можна спробувати білий з грейпфрутом, червоний з шоколадом. Крім того, зараз на весь коктейль ний асортимент діє знижка 15 %, тому якщо плануєте відвідати «ШоБар» і замовити щось цікаве – маєте чудову можливість зекономити.

Білий глінтвейн

Склад: біле сухе вино, грейпфрут, грейпфрутовий сік, мед, кориця.

Ціна: 70 гривень

Червоний глінтвейн

Склад: червоне сухе вино, авторський пряний сироп з кориці та бадьяну, апельсин та паличка кориці.

Ціна: 60 гривень.

Шоколадний глінтвейн

Склад: шоколад молочний, червоне вино, спеції (бадьян), маршмеллоу.

Ціна: 55 гривень.

 

Ne Speshi Bar

Адреса: вулиця Дворцова, 28.

У цьому місці можуть дивувати напоями, адже цей бар славиться коктейлями, що приготовані за авторськими рецептами бар-менеджера. Це заклад для тих, хто віддає перевагу не банальній «Викрутці», або «Криваавій Мері», а готовий куштувати щось нове. До глінтвейну у «Ne Speshi» підійшли з тієї ж позиції. Він представлений у двох варіантах: класичному та авторському, що готують за рецептом бар-менеджера.

Класичний

Склад: червоне вино, спеції, яблука.

Ціна: 69 гривень.

Обліпиховий

Склад: біле вино, натуральне обліпихове пюре, спеції.

Ціна: 75 гривень.

Wine&Tapas

Адреса: вулиця Чміленка, 84.

Заклад відкрився нещодавно і для тих, хто ще не встиг його відвідати, знайомство сміливо може розпочинатися з глінтвейну. У меню є  не одна позиція цього напою, як у класичному варіанті, так і в авторському.

«Original Glin»

Склад: червоне вино, фрукти, спеції, бренді.

Ціна: 49/54/59 (з собою/за столиком/ на барі).

White Glin

Склад: біле вино, фрукти, спеції, бренді.

Ціна: 49/54/59

Fire Punch

Склад: червоне вино, фрукти, спеції, бренді.

Ціна: 49/54/59

Цей глінтвейн відрізняється подачею: на відміну від Original, який є у меню і має ідентичний склад, Fire Punch – це майже шоу. До нього подається окремо цукор на блюдці та бренді, що при гості підпалюється.

Honey Glin

Склад: червоне вино, фрукти, спеції, бренді, мед.

Ціна: 49/54/59

Wine&Cognac

Склад: еспресо, коньяк, червоне вино, спеції та фрукти.

Ціна: 49/54/59

Choco Glin

Склад: червоне вино, фрукти, спеції, бренді та шоколад (чорний/білий на вибір).

Ціна: 59 гривень.

Також, у закладі є інші алкогольні гарячі напої для тих, хто не фанат глінтвейну. Це – грог (чорний чай, ром, спеції та фрукти) , Egg Nog (різдвяний гарячий напій на основі яйця, з молоком та віскі).

 

Зовсім скоро вихідні, тож, сміливо у свої плани на ці дні можна вписувати похід по глінтвейн. Не важливо, який саме напій ви при цьому оберете – класичний, білий, червоний, чи з шоколадом, головне – тепла компанія поруч та відчуття особливого зимового затишку.  

 Якщо ж ви звикли грітись безалкогольними напоями, пропонуємо вашій увазі ароматні авторські чаї від місцевої травниці, або ж оригінальну каву від закладів Кропивницького.

Підготувала Олександра Гонтар 

 Фото закладів - автор, фото напою - з мережі інтернет

Поширюйте

Коментуйте


Реклама