Лонгріди

Мої смаки доволі специфічні: що продають у секс-шопах Кропивницького (ФОТО 18+)

. 16459

Інтим-бутики, які в народі називають секс шопами, це магазин покупками з якого не похвалишся у Фейсбуці чи Інстаграмі. Про секс, та близькі до нього теми, говорять або пошепки, або ніяк. Але до інтим-бутиків ходять не лише фанати «50 відтінків сірого».

 

«Гречка» вирішила розібратися у цій темі, і відповісти на питання – хто вони - клієнти секс-шопів і що там взагалі можна придбати.

У Кропивницькому є два інтим-бутики – «Адам і Єва». Спілкуємось з продавцем-консультантом у одному з них – Сергієм. Чоловік працює у магазині майже з відкриття і може з легкістю розповісти про будь-який товар, що є в асортименті.

«Є ерекційні кільця, насадки на статевий член, віброкапсули, кліторальні стимулятори. Вагінальні та анальні кульки. Кульки є різних розмірів, щоб прокачати вагінальні м’язи, чим вони менше – тим краще виходить керувати своїми м’язами. Є різного виду анальні стимулятори з вібрацією, та без, анальні розширювачі. Товари для БДМС – батоги, наручники, бандажі, нашийники, маски. Також, різного виду білизна – стрінги, боді-комбінезони, ліф-стрінги, ігрові костюми. Найбільше беруть костюми медсестер.
Основна категорія серед товарів для жінок – це вібратори, вони є різних видів. Є фалоімітатори, також різних форм та виглядів.
Косметика. Це – лубриканти, збуджуючі препарати, креми, гелі для масажу, орального масажу, які можна їсти. Контрацептиви, сувенірна продукція. Є також латексна білизна та ляльки», - розповідає Сергій.

Найпопулярнішого товару немає. Все залежить від уподобань покупця: комусь подобається білизна, комусь секс-іграшки. На весь асортимент є попит, зазначає Сергій.

Хто ж приходить до секс-шопів?

«Багато людей, які хочуть зайти, їм ще не виповнилось 18 років, з цим є певні проблеми. Але у решті випадків - з 18 років приходять і аж до 60-70 років. Є пари, які приходять, є одинокі люди. Навіть компанії, які роблять різні цікаві подарунки на весілля друзям, на ювілеї. Загалом, контингент різний, як і у будь-якому магазині. Іноді намагаються знайти щось таке, чого у нас немає. Ми можемо тоді взяти у покупця телефон, замовити потрібний товар».

Неоцінимий вклад у популяризацію інтим-товарів зробили не тільки жіночі романи у м’якій палітурці, але і славнозвісні «50 відтінків сірого». Байдужим ці екранізації не залишили точно нікого, питання тільки у палітрі емоцій. Але інтерес до атрибутики БДСМ вони точно підігріли. Жорсткий секс тепер називається привабливою та інтигуючою абревіатурою БДСМ (розшифрування якої мало хто знає) і охочі вирішили випробувати на собі щось з того, що відбувалося у Червоній Кімнаті з Анастейшою Стіл.

«Після 50 відтінків сірого збільшилась кількість покупців. Люди питають продукцію, і навіть є фірмова лінія по цьому фільму, але ціни там дуже кусаються. До прикладу, якщо звичайний вібратор коштує в районі 800-1000 гривень, то брендований буде до 6000 гривень. Це як з брендами одягу – за «Адідас» ми платимо більше, бо це всім відома марка.

А ця колекція «50 shades of grey» є, вона ідентична до тих предметів, що є у фільмі. Але у нас в асортименті є аналоги, які користуються попитом. Після першого фільму бандажі питали, мотузки. Але ось чекаємо напливу після третього фільму», - розповідає Сергій.

У інтим-бутику можна купити щось конкретне, але можна прийти, не знаючи що саме хочеш. Продавець-консультант порадить щось із асортименту, відштовхуючись від питань та побажань.

«Клієнт розповідає, що йому треба, що йому не вистачає. Хтось приходить просто як в музей, або посміятися. У кожного в голові свої таргани. Тут звичайний магазин незвичайних товарів. Соромитися немає чого, ніхто не буде тицяти пальцем, думаючи, що в тебе якісь проблеми. Це магазин не для вирішення проблем, а для різноманіття свого інтимного життя. Ми просто даємо можливість розфарбувати інтимне життя іншим. Страшного у цьому нічого немає, але відлуння Радянського Союзу, 90-х років дає про себе знати. Але чим далі, тим спокійніше сприймають секс.
Люди стали більш у собі впевнені, їм стало простіше говорити про секс. Чи це через Інтернет, чи ще через якісь фактори. Раніше все, що стосувалось інтимного життя було бідно і скуто. Категорія людей у нас така, що якщо вони це бачили у Інтернеті – то обов’язково треба це побачити на власні очі, а можливо і випробувати та зрозуміти що це.

Основна маса досить позитивно ставиться до цього, тому що нічого страшного у товарах з інтим-бутіку немає. Це звичайний магазин з незвичайним нахилом», - додав Сергій.

«Адам і Єва» розташовані у Кропивницькому по вулиці Пушкіна, 79 та Вокзальній, 70.

 Олександра Гонтар 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама