Лонгріди

6 ідей як до літа привести себе в форму у Кропивницькому

. 5735

 Кінець зими щороку стає викликом для багатьох людей. Адже постає питання: “Куди піти, щоб скинути вагу чи натренувати м’язи?”. Хтось обирає прості та давно перевірені методи, як от ранкова пробіжка у парку чи тренажерна зала, а хтось досі не може визначитись із видом фізичних навантажень. У Кропивницькому містянам пропонують цікаві, ефективні та екзотичні тренування, які допоможуть підготувати тіло та душу до літнього сезону.Якщо звичайна зарядка чи тренажерний зал не для тебе, то читай матеріал "Гречки" та обирайте свій незвичайний та корисний вид спорту.

 

Zumba

Зал для фітнес-тренувань BodyBoom пропонує жителям міста запальну Zumba (зумбу). Її проводить єдиний у Кропивницькому тренер із ліцензією - Міла Демешко (Mila Heavenly).

Тренування зумба - це фітнес-вечірка під запальні латиноамериканські ритми, які включають у себе прості рухи. Zumba позитивно впливає на весь організм, починаючи від серцево-судинної системи, і закінчуючи емоційним здоров’ям.

Наші тренування - це позитив та драйв під латиноамериканські ритми. Це і користь, і веселощі, і цікавість в одному. Зумба охоплює усі частини тіла, забезпечуючи тіло гарним ефектом. А для читачів вашого порталу буде діяти знижка за кодовим словом “Гречка” - 10 грн. на пробне заняття

— тренер Міла Демешко (Mila Heavenly)

Розклад
понеділок, середа та п’ятниця о 19:30.

Ціни
Пробне заняття - 80 грн.
Абонемент на 12 тренувань - 715 грн.

До кінця лютого пробне заняття - 10 грн, абонемент - 400 грн.

Адреса: вул. Гагаріна , 9.

Pole Dance

Кропивницька філія школи ROYAL Pole Dance пропонує жителям міста різні види тренувань: танець на пілоні, дитяча акробатика, повітряні полотна, стретчинг (розтяжка), екзотичний поул денс та доросла акробатика.

У школі є індивідуальні та групові заняття.

Акробатика на пілоні - це нелегко, але надзвичайно цікаво та ефективно. Пол денс хороший тим, що тренує усі м’язи тіла. Тобто, вже за місяць регулярних занять буде результат. І починати можна з нуля. А жодних обмежень у віці немає. Комплекси в усіх новачків швидко зникають, адже атмосфера у групах дружня

— Authадміністратор Любов

Ціни

Абонемент Kids: разове тренування - 70 грн, 12 тренувань - 600 грн.
Абонемент Base (розтяжка, тверк та розтяжка на полотнах): разове тренування - 60 грн., 12 тренувань - 550 грн.
Абонемент Тор (pole dance, повітряні полотна, екзотичний поул дент та акробитика): разове тренування - 80 грн., 12 тренувань - 700 грн.

Розклад залежить від типу тренування.

Адреса: вул. Велика Перспективна, 35.


Combat Fitness

Клуб “Fight Baza” відомий не лише кроссфіт тренуванням, а й унікальною програмою Combat fitness. Вона включає у себе аеробне тренування з елементами різних єдиноборств.

Сombat Fitnes (з елементами CrossFit) є моєю розробкою. Він спрямований на дівчат. Під час тренувань працюють всі групи м’язів, тому за короткий термін їх можна гарно підкачати. Також Combat fitness допоможе скинути зайву вагу краще, ніж інші види фітнесу. Адже тут поєднуються техніки єдиноборства, кросфіту та фітнесу

— тренер Олег

Ціни
Разове тренування з тренером - 50 грн., без тренера - 40 грн.
Денний абонемент на 12 занять з 8:00 до 14:00 - 200 грн.
Абонемент на 1 місяць на 12 занять - 400 грн.
Студентам, робітникам «Кіровоградавтотранс», матерям-одиначкам – знижка 10%. Учасникам АТО, 3-й полк – знижка 20%.

Адреса: Олександрійське шосе, 1, другий поверх біля нового Автовокзалу.

Басейн

Fan Club пропонує своїм відвідувачам спортивний басейн - 4 доріжки довжиною 25 метрів. Його унікальність полягає у системі очищення води без хлору із додаванням морської солі. У клубі є аквааеробіка та індивідуальні заняття з тренером.

Ходити у басейн варто всім. Адже, перш за все, це м’яке, а не агресивне, навантаження на м’язи. Мікротравм та крепатур, як правило, на ранок немає. Ми враховуємо фізичні можливості кожного клієнта. Великим плюсом є те, що саме у наш басейн можна ходити людям з алергічними реакціями, адже вода очищується за допомогою ультрафіолету, а не хлору. І гаряча вода у нас є цілодобово

— адміністратор Олена

Ціни
Економ пакет: 4 рази на місяць - 400 грн.
Безліміт - 1200 грн.

Адреса: вул. Короленка, 69 А

Йога

Спортивний комплекс “Драйв” запрошує до себе любителів йоги. Тут представлені найрізноманітніші програми: хатка-йога, флай-йога, уроки для початківців, фітнес-йога, тощо. Проводяться індивідуальні або групові заняття.

Ціна визначають індивідуально із кожним відвідувачем після консультації з тренером або лікарем.

Розклад занять варіюється від виду йоги та потреб відвідувачів.

Адреса: вул. Волкова, 13Б.

Фітнес “Мама і малюк”

Клуб Join пропонує кропивничанам заняття для мам із маленькими дітками.

Перевагою є те, що під час заняття є пряма взаємодія між дорослим та дитиною, а це позитивно впливає як на сам процес тренування, так і на атмосферу та емоційний стан.

У першу чергу це можливість для мами взяти дитину із собою та цікаво і корисно провести час разом. Також я звертаю увагу на особливості після пологового періоду. Адже півроку чи рік іноді жінка має обмеження щодо фізичного навантаження. І, звісно ж, це можливість повернутися до хорошої форми, займатися спортом у своє задоволення

— тренер Ірина

Ціни
Абонемент - 400 грн.
Разове відвідування - 50 грн.

Розклад визначають індивідуально з тренером.

Адреса: вул. Гагаріна, 9.

 

Підготувала Летиція Курята

Фото із інтернет-сторінок закладів та архіву "Гречки"

Поширюйте

Коментуйте


Реклама