Лонгріди

У центрі Кропивницького відбувся книжковий ярмарок «Весняний книговир» (ФОТО)

. 6226

 

У рамках книжкового фестивалю «Весняний книговир», який цього року вчетверте відбувається в Кропивницькому, 4 травня на центральній площі міста розгорнули книжковий ярмарок.


Зі знижкою читачі змогли купити книги місцевого видавництва «Імекс ЛТД». На їх стенді зокрема можна було придбати книги авторів із Кіровоградщини, а також отримати автографи Олександра Жовни, Олени Горобець, Петра Мельника.

Гості зі Львова, Харкова, Києва – видавництв «Фоліо», «Віват», «Видавництво Старого Лева», «Фонтан казок» та інші дали кропивничанам доступ до своїх новинок за видавничими цінами.


«Мені спободалось, що був великий вибір книг. І для дорослих, і для дітей. Не всі продавці були привітними, але на окремих стендах дуже гарно консультували, допомагали підібрати саме ту книгу яка мала б сподобатись. Загалом я задоволена», - розповідає Таміла, яка прийшла на ярмарок з донькою.

Свій видавничий проект - збірку оповідань про тяжкохворих «Парасолька» представило Кіровоградське обласне відділення ЛЖВ. Кошти ж від продажу збірника обіцяли відправити на благодійність.

Свій видавничий проект – абетку-постер для найменших читачів презентували кропивничанки Надія Михайлова та Ірина Павлова.

 

Традиційно намет із книжковим розпродажем влаштували волонтери Армії SOS Кропивницький. Задовго до ярмарку вони збирали книги від небайдужих, а згодом продавали їх за дуже помірними цінами. Як результат – понад 3000 гривень на потреби армії.

Нижку культурних заходів розпочала і Агенція сталого розвитку «Хмарочос». Зокрема, зацікавлені мали змогу зустрітись і розпитати про видавничу кухню Альону Олійник – дизайнерку «Видавництва Старого Лева», а ввечері відвідати арт-дегустацію – проект, що поєднав літературу і музику.

У рамках фестивалю заходи триватимуть ще два дні. Повну програму можна переглянути тут.

 Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама