Ексклюзив

Харчова алергія у дітей: як запобігти розказує педіатриня (ПОДКАСТ)

 . 4334

 

Це епізод подкасту «Медбалачки», у якому ведучий Кирило Поліщук і дитяча лікарка-педіаторка вищої категорії, гастроентеролог, професорка Олена Няньковська поговорили про харчову алергію у дітей та що із нею робити – лікувати чи запобігати, що може викликати харчову алергію в малюка, а також про лікувальні та профілактичні суміші.

 

Епізод створено за підтримки бренду Nutrilon. Nutrilon — це один з лідерів на ринку дитячого харчування в Україні та інших країнах світу. Вже понад 40 років бренд здійснює дослідження грудного молока у спеціалізованих науково-дослідних центрах у Німеччині, Нідерландах, Сінгапурі та постійно удосконалює формули сумішей, аби наблизити їх до найкращого стандарту вигодовування малюків, який створила природа – грудного молока.

 

medbalach

 

 

«Поширеність харчової алергії і взагалі алергічної патології у дітей справді змінюється з часом. Якщо ще років 10 тому ми знали, що приблизно 1-4% дітей має харчову алергію, то тепер навіть офіційно, згідно до сліджень, це 8%. А вважається, що до 2025-2030 року взагалі 50% всіх людей і дорослих, і дітей будуть мати якусь алергічну патологію», - каже Олена Няньковська.

Правда, це може бути не тільки харчова алергія, це можуть бути абсолютно різні варіанти алергічної патології. Наприклад, атопічний дерматит, може бути бронхіальна астма, анафілактичні стали, алергічний риніт та інші варіанти, наприклад, гастроінтестинальна алергія.

 

 

В епізоді говорять про те:

  • Наскільки поширена алергія у дітей
  • На що треба звернути увагу батькам під час введення нових продуктів прикорму
  • Чим загрожує самолікування у випадку перших проявів алергії
  • Як змінились підходи до лікування алергій за останній час?
  • Яка різниця між профілактичними та лікувальними сумішами для дітей з алергіями?
  • Міфи про харчові алергії

 

Також слухати наш подкаст можна на платформах:

Реклама

 

Поширюйте

Коментуйте