Ексклюзив

Звільнення і призначення голови та ще кілька питань: як пройшла позачергова сесія облради Кіровоградщини (ФОТО, ВІДЕО)

 Автор: Ірина Зайцева. 5442

У Кіровоградській обласній раді сьогодні, 25 квітня,  відбулася позачергова 16-та сесія, при цьому друге засідання незакритої 15-ї сесії так і не відкрили. Робочий день обласних депутатів сьогодні був присвячений ключовому кадровому питанню - звільнити з посади голови облради Сергія Шульгу. Наступним же постало призначення нового голови. Ну і наостанок таки зуміли трішки попрацювати над питаннями важливими для області.

 

340207595 1842574666112648 5077281705405408606 n

Сьогодні, Кіровоградська обласна рада повинна була провести планове друге засідання 15-ї сесії, на яке винесли низку вагомих для області питань. Проте, оскільки зареєструвалися лише 14 депутатів, друге засідання сесії так і не змогло стартувати. Натомість об 11:00 під головуванням депутата від фракції “За майбутнє”  Олександра Горбунова відкрили позачергову 16 сесію, про намір провести яку 24 депутати повідомили напередодні у листі до апарату обласної ради.

5 copy copy

Ключовим на позачерговій сесії було єдине питання - звільнення Сергія Шульги з посади голови обласної ради.  Вже на цій 16-й позачерговій сесії зареєструвалися 43 депутати. Затвердивши порядок денний, до якого ввійшло лише одне, вище згадане, питання,  оголосили членів лічильної комісії, які в таємній кімнаті для обговорень  затвердили формат бюлетенів та порядок проведення процедури шляхом таємного голосування. В ньому взяли участь 41 депутат.

12 copy

 

Згідно з результатами, за відставку Сергія Шульги проголосували 37 депутатів, проти – один і ще один бюлетень було визнано недійсним. Деякі депутати взагалі відмовилися голосувати. Таким чином, в сесійній залі офіційно оголосили про звільнення Сергія Шульги.

photo 5350687734034975689 y

Відредагувавши на таке рішення, Сергій Шульга заявив, що звернеться до правоохоронних органів і подасть до суду позов щодо того, як відбулося звільнення його з посади голови Кіровоградської обласної ради.

Сесія продовжила свою роботу обранням нового голови. Єдиним кандидатом на посаду висунули депутата від політичної партії "Слуга народу" Юрія Дрозда.

Drozd yur

Голови фракцій "За майбутнє" та "Батьківщина" одразу оголосили, що підтримують відповідну кандидатуру.

1

Як і очікувалося, більшістю голосів кандидатуру Дрозда підтримали та після голосування, де 39 депутатів віддали голос “За”, Юрій Дрозд прийняв присягу та посів почесне місце у президії.

22

І врешті-решт, розібравшися з усіма кадровими перипетіями, таки запропонували на цій сесії розглянути важливі для області питання. Зокрема, про зміни до обласного бюджету, про реорганізацію Олександрійського шкірно-венерологічного диспансеру та Олександрійського наркологічного диспансеру. Усі пропозиції депутати підтримали.

2 copy copy copy copy

Відтак, обласний бюджет поповниться на 11 мільйонів гривень. Вище згадані Олександрійські медзаклади реорганізують, а закупівлю обладнання для онкодиспансеру напряму контролюватиме обласний департамент охорони здоров’я.

Традиційно під гімн України депутати урочисто завершили цю “кадровозмінну” 16-ту позачергову сесію. 

3 copy copy

4 copy copy

8

6 copy copy

13 copy

17

14 copy

15

16

18

19

21 copy

20

11

10

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте