Суспільство

З 2020 року штраф за кермування авто напідпитку зросте до 51 тисячі гривень

Опубліковано . в Суспільство

 З нового року вступлять в силу зміни до закону про керування транспортом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння, які парламент затвердив ще у 2018 році.

Кропивницький в смартфоні: як айтішники працювали над тим, аби зробити місто зручнішим

Опубліковано . в Суспільство

 

7 і 8 грудня у Кропивницькому за підтримки міськради відбувся хакатон «Smart Krop». Учасники змагання за два дні мали напрацювати сервіси, які б могли зробити життя міста зручнішим.

Мешканці гуртожитку в Кропивницькому прийшли на суд відстояти право власності

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 9 грудня, на підготовче засідання в господарському суді Кіровоградської області прийшли мешканці гуртожитку по проспекту Університетському, 21, які роками намагаються приватизувати кімнати в цій будівлі.

Стали відомі доходи населення Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство

За січень-жовтень розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб) із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб становив 8222 грн.

У Кропивницькому розповіли про концепцію майбутньої пам’ятної композиції загиблим спецпризначенцям (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

Наступного року на території 3-го полку спецпризначення ім. князя Святослава Хороброго засіють пшеницю і соняшник, а також облаштують пам’ятник “Вони загинули, щоб ми стали українцями”.

Операція «Новорічна ялинка»: на Кіровоградщині штрафуватимуть за незаконну вирубку

Опубліковано . в Суспільство

У передноворічний період 2020 року, Держекоінспекція у Кіровоградській області спільно з правоохоронцями та державною лісовою охороною розпочали операцію «Новорічна ялинка».