файно

Суспільство

Вчителям і школярам Кропивницького запропонують починати ранок з державного гімну

Опубліковано . в Суспільство

У школах Кропивницького пропонують ввести обов’язкове виконання учнями і педагогами Державного Гімну України на початку кожного навчального дня.

Кіровоградська ОДА прорекламувала БАД як потенційні ліки від коронавірусу

Опубліковано . в Суспільство

31 липня на сайтах обласних державних адміністрацій кількох областей з'явилась інформація про дослідження "українського препарату проти коронавірусу". На сайті Кіровоградської ОДА теж з'явилось таке повідомлення, яке підхопили медіа регіону.

Кіровоградщина: призначили нового директора департаменту соціального захисту населення

Опубліковано . в Суспільство

 

Сьогодні, 7 серпня, з’явилося розпорядження про призначення на посаду директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації Євгена Гончаренка – екскерівника Новомиргородського психоневрологічного інтернату.

З Кіровоградщини на оздоровлення поїхали 250 дітей пільгових категорій (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

Вперше за літо сьогодні, 7 серпня, 250 дітей пільгових категорій з Кіровоградщини вирушили автобусами на оздоровлення до табору "Перлина Чорномор’я", що на Одещині.

У Кропивницькому розказали про скошування трави й мавританські газони

Опубліковано . в Суспільство

 

У міській раді відповіли на петицію кропивничанки про безглузде скошування трави в Кропивницькому й розповіли про правила скошування трави та мавританський газон.

Кіровоградщина: власниця паю судиться з фермером через договір оренди на землю

Опубліковано . в Суспільство

Наталя Іщенко з Кропивницького району стверджує, договір оренди землі на 10 років у результаті без її згоди продовжився на 19 років, а згодом і на 36 років. Фермер натомість каже, що все законно.

Колишнього керівника "Кіровоградгазу" засудили до 8 років ув'язнення

Опубліковано . в Суспільство

6 серпня Вищий антикорупційний суд засудив до 8 років в'язниці ексдиректора Дочірнього підприємства «Центргаз» ВАТ «Кіровоградгаз» Костянтина Старовойта.

Кропивничан попередили про ускладнений рух автотранспорту через площу Дружби народів

Опубліковано . в Суспільство

 

З 6 по 11 серпня рух автотранспорту в Кропивницькому через площу Дружби народів буде ускладнений у зв’язку з асфальтуванням проїжджої частини вулиці Євгена Маланюка, площі Дружби народів.

Громади Кіровоградщини ввійшли до всеукраїнського рейтингу інституційно спроможних

Опубліковано . в Суспільство

 

Сім громад Кіровоградської області ввійшли до 200 громад країни за рейтингом інституційної спроможності та сталого розвитку малих і середніх громад.