Суспільство

Реальні чиновники, лікарі та бізнесмени з Кропивницького знімаються у телесеріалі (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

У Кропивницькому тривають зйомки телевізійного серіалу «У минулого в боргу!» Тут протягом 3 тижнів кіношники працюватимуть над сюжетною лінією, дії якої відбуваються в 90-х роках. Творці проекту пояснили, чому вирішили знімати серіал саме в Кропивницькому і які відомі в місті особи спробували себе в якості акторів.

Керівництво Львівської тютюнової фабрики заявляє про чергові інформаційні атаки

Опубліковано . в Суспільство

Керівництво «Львівської тютюнової фабрики» повідомляє про спробу організувати чергову інформаційну атаку на підприємство. На думку львів'ян, транснаціональні компанії об'єдналися проти єдиного українського виробника тютюнових виробів та намагаються дискредитувати фабрику в регіональних ЗМІ.

Понад 300 гідрантів потрібно встановити у Кіровоградській області аби якісно гасити пожежі

Опубліковано . в Суспільство

21 червня заступник начальника Управління ДСНС в області з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Максим Крутінь під час комісії із техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій зазначив, що в області додатково потрібно облаштувати близько 300 пожежних гідрантів.

У Кропивницькому мати бореться з екс-чоловіком під слідством за право виховувати сина

Опубліковано . в Суспільство

 

Кропивничанка Юлія Волошина написала скаргу Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі на роботу служби в справах дітей міськради Кропивницького.

У рекреаційній зоні біля аеропорту може з'явитись заправка (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Земельна комісія міськради вчора, 20 червня, підтримала питання внесення змін до плану зонування міста, які дозволять на зеленій зоні біля аеропорту в Кропивницькому збудувати заправку.

На Кіровоградщині відшукали "Ромео" з Київщини

Опубліковано . в Суспільство

Неповнолітній поїхав в Олександрійський район до дівчини, з якою познайомився в інтернеті й залишився в неї переночувати. До поліції Броварів про зникнення хлопчини 15 червня звернулася схвильована мама, яка не змогла зв'язатися телефоном з сином.

У Кропивницькому боротимуться з сексистською рекламою

Опубліковано . в Суспільство

В управлінні містобудування та архітекти Кропивницького за численними зверненнями про наявність дискримінаційної реклами по місту розпочинають роботу в напрямку запобігання порушень чинного законодавства.

У центрі Кропивницького встановили освіжаючу водяну рамку (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 21 червня, у центрі Кропивницького встановили «водну рамку» для охолодження в спекотну погоду. Загалом їх планують встановити дві, як і минулого року.

Переможців конкурсу "Молода людина року-2018" нагородять у Кропивницькому в суботу

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 21 червня, комісія з проведення у Кропивницькому міського конкурсу “Молода людина року – 2018” обрала переможців у сімох номінаціях із 9-ти претендентів.

Парламентський комітет підтримав нову назву для Кіровоградської області

Опубліковано . в Суспільство

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради підтримав пропозицію перейменувати Кіровоградську область у Кропивницьку.

У Новоукраїнці сімейних лікарів з найбільшою кількістю пацієнтів планують преміювати

Опубліковано . в Суспільство

У Новоукраїнському районному центрі первинної медико-санітарної допомоги сімейних лікарів, які набрали найбільшу кількість пацієнтів, у Національній службі здоров'я радять винагороджувати преміями.

У Кропивницькому просять пустити маршрутку з Полтавської до поліклініки

Опубліковано . в Суспільство

 

Мешканці мікрорайону Полтавська у Кропивницькому просять запустити маршрут громадського транспорту, який сполучав би їх район із поліклінікою №3.

Медзакладам Кіровоградщини придбали оргтехніки майже на чотири мільйони гривень

Опубліковано . в Суспільство

272 комп'ютери та ноутбуки, 191 принтер було закуплено для медзакладів первинної ланки Кіровоградської області в рамках медичної реформи для електронної реєстрації пацієнтів.