Суспільство

У Кропивницькому відбулась благодійна виставка на честь загиблих на сході силовиків (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

8 грудня в Кіровоградській обласній філармонії Національна академія Служби безпеки України в рамках всеукраїнського благодійного туру презентували у Кропивницькому виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта» про співробітників СБУ, котрі загинули внаслідок російської агресії.

У Кропивницькому студентам-іноземцям роз'яснили міграційні правила

Опубліковано . в Суспільство

10 грудня в Управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області відбувся день відкритих дверей для іноземців та осіб без громадянства. До участі були запрошені студенти, які прибули з інших держав здобувати освіту у вищих навчальних закладах Кіровоградської області.

Кіровоградщина: приєднання до нового постачальника газу відбуватиметься автоматично

Опубліковано . в Суспільство

 

Автоматична згода на приєднання до нового постачальника газу ТОВ «Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"» відбувається, якщо споживач сплатить рахунок за газ.

Головам ОТГ Кіровоградщини розкажуть про передачу земель до комунальної власності

Опубліковано . в Суспільство

11 грудня головам ОТГ та землевпорядникам Кіровоградщини на веб-конференції розкажуть про нові повноваження, які з’являються в ході реалізації нових нормативно-правових актів.

На Кіровоградщині змінився постачальник електроенергії для населення: чого очікувати

Опубліковано . в Суспільство

Новий постачальник електроенергії в області - ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» обіцяє, що найближчим часом ціни на електроенергію не зростатимуть.

У Кропивницькому відбулась вулична акція з протидії насиллю (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Представники обласного управління юстиції, патрульної поліції та активісти громадської організації "Територія успіху" у Кропивницькому провели вуличне інформування громадян щодо протидії насильству в родинах.

«АТБ»: кількість робочих місць на Кіровоградщині зростає, роботодавець дбає про гарні умови праці

Опубліковано . в Суспільство

Днями представниці депутатського корпусу міської ради Кропивницького порушили питання приєднання обласного центру до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Завдяки цьому заходу з публічного обговорення засад важливого документа вчергове звернули увагу суспільства на цілу низку проблем гендерної нерівності.