Суспільство

Нардеп від Кіровоградщини підтримав ідею аби абітурієнти з низькими балами ЗНО могли вчитись у медвишах

Опубліковано . в Суспільство

 

Наказ МОН за поданням МОЗ щодо встановлення мінімального прохідного бар'єру в 150 балів з кожного конкурсного предмета ЗНО на медичні спеціальності на цей рік буде скасовано.

У Кропивницькому відбувся молебень на честь героїв спецпризначенців (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

З нагоди третьої річниці загибелі бійців 3-го полку спецпризначення Олексія Волохова та Олександра Кондакова у Кропивницькому відбувся молебень.

Рідні героїв прикордонників з Кропивницького відвідали Навчальний центр Держприкордонслужби (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні до Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби завітали сім’ї героїв прикордонників з Кропивницького, які віддали своє життя за Незалежність України. Про це повідомили в офіційній групі центру у Фейсбуці.

На Кіровоградщині для школярів працювали 34 мовних таборів

Опубліковано . в Суспільство

При 34 загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградської області цього року організовано мовні табори, де діти покращували знання англійської, німецької та французької мов.

Кіровоградщина: з якими проблемами учасники АТО звертаються до психологів

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 23 червня, у Кропивницькому відбулася підсумкова прес-конференція по роботі Центру ресоціалізації військових «Коловорот» за перше півріччя 2017 року.

Експерти проаналізували як долають сміттєву кризу в містах України (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано . в Суспільство

В Україні наразі залишається відкритою проблема так званої "сміттєвої кризи". В зв'язку з цим аналітики підготували огляд обіцянок мерів міст країни щодо вивезення і переробки побутових відходів. До числа очільників міст зі своїми обіцянками ввійшов і міський голова Кропивницького.

У Кропивницькому на колгоспному ринку забудовують пожежний вхід (ФОТО,ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

 

На території "Критого ринку" Кропивницького за ніч залили фундамент просто навпроти виходу з приміщення ринку. Про це "Гречці" повідомили місцеві жителі, які протягом тривалого часу торгували саме на цьому місці.

У Злинці селяни в суді поновлюють своє право на землю (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

У Злинці Маловисківського району Кіровоградщини назріває новий земельний конфлікт, місцеві жителі, які з різних причин свого часу не отримали земельні паї, поновлюють своє право через суд, але землі для них немає.

Кіровоградщина серед лідерів зі сплати комунальних рахунків (ІНФОГРАФІКА)

Опубліковано . в Суспільство

За даними Укрстату, з початку 2017 роки за послуги житлово-комунального господарства в Україні заплатили 35,2 мільярда гривень або майже 90% від загальної суми виставлених рахунків. Зокрема Кіровоградщина увійшла до областей-лідерів, населення яких повністю розрахувалися за комунальні послуги. 

На ремонт доріг Кіровоградщини виділили 215 мільйонів митних коштів

Опубліковано . в Суспільство

 

Під час засідання Бюджетного комітету ВРУ було прийнято рішення про виділення 215 мільйонів гривень на дороги Кіровоградщини, що фінансуватимуться за рахунок експериментальних митних коштів.