Суспільство

У Кропивницькому відбулась акція "Забуття гірше зради" (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 28 червня, на площі Героїв Майдану у Кропивницькому відбулась акція "Забуття гірше зради", присвячена українцям, які нині перебувають у полоні терористів.

День народження Конституції України святкували у Кропивницькому (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

Сьогодні, 28 червня, Україна святкує День Конситуції. У Кропивницькому теж пройшли урочистості з нагоди цього свята – на площі біля пам’ятника Володимиру Винниченку.

СБУ розповіла як захиститись від кібератаки вірусу-вимагача

Опубліковано . в Суспільство

 

За даними СБУ, переважна більшість інфікувань операційних систем відбувалася через відкриття шкідливих додатків (документів Word, PDF-файлів), які були надіслані на електронні адреси багатьох комерційних та державних структур.

Для родин учасників АТО у Кропивницькому затвердили щомісячну матеріальну допомогу

Опубліковано . в Суспільство

Учасники антитерористичної операції, діти і члени родин загиблих «атовців» отримають від міської ради Кропивницького одноразову і щомісячну матеріальну допомоги.

Понад 200 туристичних маршрутів створили на Кіровоградщині

Опубліковано . в Суспільство

Про це під час апаратної наради повідомила директор департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації Валентина Животовська.

У Кропивницькому може з'явитися комунальне таксі

Опубліковано . в Суспільство

Сьогодні, 27 червня, під час прес-конференції в міськраді Кропивницького начальник управління транспорту Олександр Вергун повідомив, що існує перспектива створення у місті комунальної служби таксі.

У Кропивницькому планують змінити схему руху кількох маршруток

Опубліковано . в Суспільство

 

Сьогодні, 27 червня, начальник управління транспорту міськради Кропивницького Олександр Вергун розповів, на які маршрути планують розподілити нові автобуси та як змінять їх схему руху.