Суспільство

Статечний пан і драйвова панянка: з’явилися нові планери успіху

Опубліковано . в Суспільство

 

Тренерка з особистісного розвитку і авторка планеру “Щоденник драйвової панянки” Олена Чорна з Кропивницького презентувала нові планери для тих, хто планує свій успіх.

Кіровоградщина вперше отримає субвенцію на купівлю інклюзивних шкільних автобусів

Опубліковано . в Суспільство

 

Цьогоріч область вперше отримає цільову субвенцію з державного бюджету на придбання шкільних автобусів, пристосованих для перевезення дітей з інвалідністю.

Бальнеологічна лікарня у Знам'янці має стати доступною для людей з інвалідністю

Опубліковано . в Суспільство

Директору комунального підприємства ‟Знамянська обласна бальнеологічна лікарня” Кіровоградської обласної ради Володимиру Джулаю рекомендували пристосувати приміщення для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Вулиці Приютівської ОТГ облаштують світлодіодними ліхтарями (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

У Приютівській об’єднаній територіальній громаді Олександрійського району стартували роботи з реконструкції та модернізації мережі вуличного освітлення.

Хто вони: назвали представників кандидатів у Президенти на виборах

Опубліковано . в Суспільство

 

ЦВК зареєструвала 45 довірених осіб від 12 кандидатів у Президенти в округах на території Кіровоградської області. Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА проаналізували постанови ЦВК про реєстрацію довірених осіб станом на 20 лютого та інформацію про них з відкритих джерел.

У медвиші Кропивницького чергові кадрові зміни

Опубліковано . в Суспільство

 

Призначено в.о. декана міжнародного медичного факультету, в.о. проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків Донецького національного медичного університету.