Суспільство

Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно начатись на зварювальника

Опубліковано . в Суспільство

Електрогазозварник – одна із професій, що користується широким попитом на ринку праці Кіровоградської області. Більш того, потреба в робітниках цієї професії має тенденцію до зростання. На сьогодні роботодавці області потребують 54 електрогазозварників та електрогазозварників-врізальників. Діапазон зарплат у пропонованих вакансіях від 4173 грн до 16449 грн, повідомляє обласний центр зайнятості.

100 тисяч гривень заплатили до бюджету Кропивницького за «нелегальних» працівників

Опубліковано . в Суспільство

Як у Кропивницькому намагаються легалізувати тіньовий бізнес розповів під час пресконференції заступник міського голови Андрій Паливода.

У Кропивницькому відбулась хода за свободу (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

 

18 жовтня, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми під патронатом Міністерства соціальної політики України мешканці Кропивницького долучились до масштабної всеукраїнської акції «Walk for Freedom/ Хода за свободу».

На Кіровоградщині просять терміново розпочати процес реорганізації комбінату із видобутку урану

Опубліковано . в Суспільство

 

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко звернувся з листом до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням втрутитися у ситуацію, що склалася навколо державного підприємства «СхідГЗК».

Громади Кіровоградщини досі чекають майже 60 мільйонів гривень на проекти розвитку виділені влітку Урядом

Опубліковано . в Суспільство

 


Міністерство фінансів України та Держказначейство України вже третій місяць блокують кошти субвенції на соціально-економічний розвиток, розподілені Кабінетом Міністрів на початку липня, констатує Валентина Ільюшкіна, виконавчий директор Кіровоградське РВ АМУ.

На Кіровоградщині школярам пояснюватимуть як не загинути на залізниці

Опубліковано . в Суспільство

У регіональній філії «Одеська залізниця» з 15 жовтня розпочався місячник профілактично-роз’яснювальної роботи щодо травматизму на залізничному транспорті серед населення.

У Кропивницькому відкриється благодійний магазин брендового одягу

Опубліковано . в Суспільство

 

Сьогодні, 19 жовтня, у рамках відкриття громадського простору Krop:hub у Кропивницькому, Катерина Толкунова презентувала проект «ДоброStore» - благодійну крамничку биндового одягу.