Суспільство

В Олександрії реорганізують три навчальні заклади через нестачу коштів на зарплату вчителів

Опубліковано . в Суспільство

Нещодавно в Олександрії обговорили питання реорганізації спецшколи №4 ім.М.Олефіренка, школи мистецтв при гімназії ім.Т.Г.Шевченка та школи №7 через недофінансування державою зарплати вчителів.

200 засобів прихованого отримання інформації вилучили на Кіровоградщині минулого року

Опубліковано . в Суспільство

У 2017 співробітники СБУ в Кіровоградській області виявили шістнадцять фактів незаконного придбання, збуту, а також використання «прослушки» (спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) з боку комерційних структур та окремих осіб.

Частина Катранівки та Великої Балки залишились без води

Опубліковано . в Суспільство

В зв`язку з ремонтом на запірній арматурі на території Онкодиспансера сьогодні, 25 квітня, у Кропивницькому частково відсутнє водопостачання мікрорайонів Катранівка та Велика Балка.

Працівники поліції Кіровоградщини отримали Подяки від управління молоді та спорту міської ради (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Аби вручити заслужені відзнаки правоохоронцям, на нараду обласного главку прибув заслужений майстер спорту України, екс-заступник голови обласної організації ФТС «Динамо» в Кіровоградській області, а нині представник федерації велоспорту України – Олександр Симоненко.

У Кропивницькому суд підтвердив законність скасування дозволу на будівництво кондитерського цеху

Опубліковано . в Суспільство

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області в апеляційній інстанції доведено правомірність дій зі скасування містобудівних умов і обмежень на забудову земельної ділянки по вул. Дарвіна, 53, у Кропивницькому.