Суспільство

Кіровоград стане привабливішим для туристів уже за 5 років?

. 1719


За найближчі п’ять років у Кіровограді створять історико-архітектурний заповідник "Фортеця святої Єлисавети" і облаштують театральну площу. Такі плани озвучили представники міської влади. Ці, а також інші кроки на шляху до культурного розвитку міста, увійшли до розділу обласної програми "Центральний регіон – 2015", присвяченого проблемам Кіровограда.

Створення такої комплексної програми ініціював губернатор Сергій Ларін, у мерії ідею підтримали. На веб-сайті міської ради можна прочитати цілу низку заходів, покликаних покращити культурну та туристичну привабливість міста. Зокрема, для створення умов "культурно-естетичного розвитку та відпочинку кіровоградців і гостей міста", планується реконструкція академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького за кошти з державного та обласного бюджетів та будівництво театральної
площі. Серед інших планів - створення історико-архітектурного заповідника "Фортеця святої Єлисавети", реконструкція Ковалівського парку, вулиці Леніна, площі перед Кіровоградським національним технічним університетом та машинобудівним коледжем, Центрального скверу та скверу Слави. Також у Кіровограді з’являться площа та пам'ятник Арсенієві Тарновському.
Запланована й ціла низка ремонтних робіт у навчальних закладах міста, зокрема, проведення капітального ремонту дитячої школи мистецтв у селищі Новому, дитячої художньої школи, дитячої музичної школи №1, бібліотек №5, 10, 13, 14, художньо-меморіального музею О. Осмьоркіна.
"Гречку" зацікавив і пункт, що передбачає реалізацію інвестиційного проекту "Культурно-туристичний комплекс "Козацький зимівник". "Гречка" спробує дізнатися про нього більше і обов’язково розповість вам.
Програма залишила поза увагою приміщення ДЮЦу на Набережній – так званий "Колізей", яким активно переймався попередній губернатор Володимир Мовчан. Проте, все вищезазначене – поки що проект, тому, цілком можливо, до нього додадуть ще кілька пунктів.
А щоб додали ви?
Автор картини Андрій Ліпатов

Поширюйте

Коментуйте


Реклама