Надмірний тиск може довести дитину до самогубства

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 986

Відповідальне ставлення до навчання і виховання дітей є тим підґрунтям, яке дозволяє вчителям ефективно працювати у питанні формування компетентних та всебічно розвинених учнів.
Разом з тим, просимо виважено підходити до мотивації дітей до навчання, враховуючи психологічні особливості кожної дитини. Адже особистість дитини, яка лише формується, є особливо психологічно вразливою.

Лише позитивний мікроклімат у родині, постійне спілкування з дитиною, відкритість і довіра у стосунках дозволять уникнути проблем.

Сьогодні особливу увагу необхідно приділити учням випускних класів, які готуються до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Рівень виявлених дітьми навчальних досягнень залежатиме і від їх моральної підтримки батьками.
У разі виникнення проблем у відносинах з дітьми та вчителями, нестабільної емоційної чи суїциїдальної поведінки дітей, наполегливо рекомендуємо звертатися до шкільних практичних психологів та соціальних педагогів, класних керівників і керівників навчальних закладів. Лише спільними зусиллями можна вирішити проблеми та зберегти життя і здоров'я дитини.
У свою чергу департамент освіти і науки облдержадміністрації акцентує увагу педагогічних працівників на необхідності активізації співпраці з батьками у питанні соціального та психологічного супроводу дітей.

Також, департамент звертає увагу педагогічних працівників та директорів навчальних закладів на необхідність активізації проведення систематичної роботи зі створення безпечних умов навчання для дітей та проведення зустрічей з ними, на яких роз'яснюється сенс життя, формується любов до життя, відношення до нього як найвищої цінності та необхідність збереження життя понад усе.
Пам'ятаймо - від того, якими ми виховаємо наших дітей, залежить як їх подальше життя, так і майбутнє України.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити