При кіровоградському Держземагентстві в області створюється Громадська рада

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2212


Сьогодні відбулося перше засідання учасників Установчих зборів з формування Громадської ради

З метою забезпечення демократичності, відкритості та прозорості діяльності землевпорядної служби області, проведення консультацій та налагодження системного діалогу з громадськістю, підвищення якості підготовки управлінських рішень з урахуванням громадської думки, вперше за всю історію землевпорядної служби Кіровоградщини при Головному управлінні Державного земельного агентства у Кіровоградській області створюється Громадська рада. Ініціативу зі створення Громадської ради виявило Головне управління Держземагентства в Кіровоградській області на засіданні ініціативної групи, яке відбулося 17 березня 2014 року.

Для формування складу Громадської ради Головне управління Держземагентства у Кіровоградській області від імені ініціативної групи, створеної для підготовки установчих зборів, оприлюднило відповідну інформацію в друкованих газетах, Інтернет - ресурсах та інших засобах масової інформації.

Сьогодні 30 квітня 2014 року відбулося перше засідання учасників Установчих зборів з формування Громадської ради, в якому прийняли участь представники понад десяти громадських, профспілкових організацій , організацій, які виконують землевпорядні роботи, а також просто небайдужі громадяни.

- Залучення громадян до участі в реалізації державної політики та управління у сфері регулювання земельних відносин, використання, охорони та проведення моніторингу земель, ведення державного земельного кадастру, надання можливості для вільного доступу до інформації мають стати невід’ємною складовою соціально відповідальної та спрямованої на засади громадянського суспільства політики органів земельних ресурсів регіону, - відзначив начальник Головного управління Держземагентства у Кіровоградській області Антон Куценко.

Землевпорядна служба вдячна всім представникам громадських об’єднань та інших організацій, які вирішили долучитися до цього важливого кроку спрямованого на налагодження ефективної співпраці між інститутами громадянського суспільства та Головним управління Держземагентства у Кіровоградській області.

Наступне засідання учасників Установчих зборів з створення Громадської ради відбудеться 07 травня 2014 року.

Сподіваємося, що наша Громадська рада об’єднає усіх, хто незалежно від політичних поглядів, симпатій і антипатій дійсно хоче брати участь у створенні сильного громадянського сектора у сфері земельних відносин, і всі організації через своє представництво в раді мають право відстоювати власну думку, переконання і ефективно співпрацювати з органами влади, – підкреслив Антон Куценко і закликав громадськість до порозуміння і толерантності, самоорганізації та соціальної спрямованості дій на спільне вирішення актуальних питань.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити