Віктор Серпокрилов: в Кіровограді на перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 668

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.com.ua Віктор Серпокрилов: в Кіровограді на перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи Питання впорядкування торговельної діяльності на території області проаналізували учасники наради, яка відбулася в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Віктора Серпокрилова.

Відкриваючи засідання, Віктор Серпокрилов наголосив, що в програмі соціально-економічного розвитку області "Центральний регіон 2015" цілий розділ присвячено впорядкуванню торгівлі, але результати виконання завдань не задовольняють керівництво області в повній мірі.

Нарікання Віктора Серпокрилова викликали питання доступу до об’єктів торгівлі людей з особливими потребами, впорядкування вуличної торгівлі, відповідність зарплати працівників в окремих торгових організаціях рівню, встановленому законодавством, додержання цінової та санітарної дисципліни у закладах торгівлі, зміст реклами, розміщеної у крамницях та на прилеглих територіях.

- На перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи, а результат відсутній, - наголосив посадовець.

«Там де інформація про «Купуй кіровоградське» розвішена в файлах , показує, що там немає системної роботи. Просто так взяли повісили, щоб потім, як група поїхала, взяти і обірвати. Це не так робиться», - наголосив Віктор Серпокрилов.

Він повідомив, що до вирішення проблем вже долучилося і головне управління економіки облдержадміністрації. Його фахівці регулярно проводитимуть відповідні рейди усіма територіями області та нагадуватимуть як власникам крамниць, так і керівництву районів про невирішені проблеми.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Віктор Серпокрилов: в Кіровограді на перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи

На нараді наголошували на тому, що в області та місті Кіровограді зокрема, досить несистемно ставляться до роботи соціальних відділів та  розміщення інформаційних плакатів що інформують про акцію «Купуй Кіровоградське»: «Оце все, що дали в райдержадміністрації, всім і обліпили».

Також на нараді йшлося про непоодинокі приклади того, як під інформацією про акцію «Купуй Кіровоградське», розташована зовсім не місцева продукція – кава, майонез, печиво тощо. Або на поличці з кіровоградськими круп’яними виробами - лежить один пакет крупи і більше нічого.

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Віктор Серпокрилов: в Кіровограді на перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи

Під час наради наводили чимало зразків неадекватного оформлення магазинів, зокрема, коли поруч з цінами на товари, на дверях, та вікнах магазинів та ларьків наліплені плакати «єдиної команди Ларіна».

Кіровоград. Молодіжний журнал "Гречка" www.gre4ka.info Віктор Серпокрилов: в Кіровограді на перевірку одного суб’єкта торгівлі виходить по 3-4 контролюючих органи

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити