Суспільство

Дружина голови Кіровоградської ОДА розповіла, як вдалося знайти вбивць журналіста

. 3031

Вбиць журналіста видання "Вести" знайшли.

Про це на сайті видання "Вести" повідомила редактор відділу "Вести.Киев" Марина Петік.
"Досі не можу спокійно проїжджати те злощасне перехрестя на вулицях Володимирської та Великої Житомирської. Щоразу мимоволі дивлюся на те місце, де вбивали нашого колегу В'ячеслава Веремія. І щоразу перед очима та страшна ніч - .. Переодягнені спортсмени з кийками, стукіт заліза, постріли і падаючий перед машиною Славік. Він загинув в ніч з 18 на 19 лютого - . після жорстоких ударів металевими трубами йому в спину вистрілили Всього тут тоді загинуло п'ять людей", - розповідає Марина Петік.

Цілий тиждень після тих подій журналістам "Вістей" довелося помалу збирати свідчення тієї страшної ночі. Ми вдячні всім читачам, які не залишилися байдужими до трагедії - таким чином вдалося відновити картину ночі і передати всі відео слідчим. Саме по відео слідству вдалося розпізнати вбивць.

За темою Генпрокуратура попросила для вбивці В'ячеслава Веремія довічного ув'язнення.
Співробітники Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС у березні затримали одного з підозрюваних у вбивстві Славіка. Це Юрій Крисін на прізвисько Шкаф, який був учасником злочинних угруповань у Єнакієвому і Горлівці, а останні 11 років живе в Києві і керує спортсменами, він помічений у рейдерському захопленні Лук'янівського ринку. Крисін безпосередньо брав участь у побитті нашого колеги. У розшуку знаходяться також кримінальні авторитети Олексій Чеботар і Армен Саркісян ( по кличці Горлівський ). За заявою глави МВС Арсенія Авакова, Саркісян за півтори години до вбивства був в будівлі МВС на Богомольця, де отримував щити, патрони і зброю. Особистість стрілка вже встановлена, його шукають.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама