Суспільство

Кіровоград: міський депутат вразив мера своєю необізнаністю з життям міста(ФОТО)

. 2753

Депутат Кіровоградської міської ради, керівник групи «Спільний дім», яка є в сфері інтересів нардепа Станіслава Березкіна Олександр Горбунов розповів колегам та журналістам, присутнім сьогодні на сесії міської ради, очевидні речі.

   

Виявляється, «над нашим Кіровоградом, як і над усією Україною, нависли дві серйозні загрози. Внутрішня загроза - можливі провокації з боку антидержавних сил всередині країни. Зовнішня загроза – це можливе вторгнення військ Росії». Це все пафосно називалося "50 питань питань до міської влади".    

    Якби пан Олександр про це не розповів і не запитав, вочевидь, кіровоградці б і не знали про те, що показують по телевізору, говорять по радіо та пишуть в газетах.

    Навіть міській голова Олександр Саінсус по закінченню виступу трохи розгубився, як і весь дипкорпус. Саінсус подякував Горбунову  та порадив уважніше слідкувати за тим, що відбувається у Кіровограді. Зокрема у цьому випадку депутат не запитував би  про народне ополчення та Самооборону, відправку мобілізованих військовослужбовців до інших областей країни.

    Після того, яквже понад місяць ледь не кожен житель Кіровоградщини задіяний у підвищенні обороноздатності країни, Олександр Горбунов теж висловив готовність долучитися до процесу:

    - «Я готовий з колегами по депутатському корпусу та по бізнесу безпосередньо включитися в роботу на випередження загрози Кіровограду», - зазначив депутат.

    Після виступу Олександра Горбунова його помічники роздали прес-реліз з виступом депутата та розіслали його у ЗМІ. І знову, як у випадку з відмовою людей Березкіна від участі у мітингу на 9 травня, заяву депутата розмістив сайт Кіровоградської міської ради...

Фото: Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама