Суспільство

Феодосія і Євпаторія залишаться без портів

. 1784

Порти Феодосії та Євпаторії, розташовані в межах цих міст, припинять існування, а Сімферополь і Керч будуть з'єднані залізницею. Про це повідомив у Facebook перший віце-прем'єр невизнаної Республіки Крим Рустам Теміргалієв з посиланням на проект схеми територіального планування Криму. Він буде представлений самозваному уряду на затвердження до 1 червня.

"Наведу деякі цікаві деталі транспортної частини проекту: порти Феодосії та Євпаторії, розташовані в межах міста, поступово припинять своє існування; Сімферополь і Феодосія отримають додаткові кільцеві дороги; Сімферополь і Керч будуть з'єднані прямою залізницею (зараз через Джанкой); планується будівництво сучасної траси Ялта - Алушта - Феодосія; новий термінал аеропорту Сімферополь буде з'єднаний з містом "Аероекспресом" , - написав Теміргалієв.

Зазначу: ідея "Аероекспреса" явно запозичена у москвичів. У російській столиці авіапасажирам вже не обов'язково старанно вибирати, на якій автівці виїхати до мегаполісу (або у зворотньому напрямку: від Москви до аеропорту), щоб дорогою "неввічливі люди" не пограбували й не побили. Від кількох столичних залізничних вокзалів (уього у Москві їх дев'ять) до аеропортів регулярно курсують комфортабельні електрички. Зокрема, з Київського вокзалу, яким кіровоградці користуються найчастіше, до аеропорту "Внуково" щогодини (а вдень подеколи й частіше) за 35 хвилин можна дістатись за 400 рублів (у вагонах відвищеної комфортності квиток коштує 900 руб.). Якщо ж пасажир скористовується не касою чи квитковим автоматом, а оплачує проїзд за допомогою електронних каналів продажів, - проїзд дешевшає до 340 рублів у одному напрямку.
Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама