Суспільство

У Кіровограді стартував Форум Євромайданів (ФОТО)

. 3381

 Сьогодні, 17 травня, у Кіровограді розпочався IV Всеукраїнський Форум Євромайданів.

 

Делегатами Форуму сталили представники громад Словянська , Дніпропетровська, Києва, Луганська, Харкова, Вінниці, Крима, Кривого Рогу, Маріуполя, Сєвєродонецька, Миколаєва, Кіровограда, Малої Виски, Світловодська, Олександрії Кременчука, Добровеличківки, Чернігова, Бережан, Львова, Оттави.

Захід розпочали з розгортання дванадцятиметрового прапору, який привезли представники Бережан (Тернопільська область), що побував під час буремних подій на Майдані, а також виконали державний гімн.

Хвилиною мовчання і скорботи згадали депортацію кримських татар, що відбулася 18 травня 1944 року.

Далі представнии різних міст окреслил особливості функціонування Євромайдану та зміни, які відбулись за останні місяці.

В програмі Форуму – обговорення актуальних питань сьогодення, обмін досвідом представників громадських середовищ Євромайданів країни, участь у ВІЧЕ, питання проблеми переселенців з Криму та Сходу країни, питання безпеки країни, громадський контроль за роботою органів влади, робота структур Євромайдану.

Наразі учасники формуму працюють у тематичних сеціях, а о 17.00 долучаться до Кіровоградського арт-майдану на Козачому острові, де сьогодні презентують збірку революційної поезії молодих кіровоградських поетів-майданівців, а о 19.00 переглянуть фільм «Хайтарама» присвячений депортації татар, а також зможуть долучитись до ночі в музеїв.

Фото Анастасії Дзюбак

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама