Суспільство

Небайдужим виповнилося 5 рочків!

 Автор: Віталій. 1180

Небайдужим виповнилося 5 рочків! Громадський рух "Не Будь Байдужим" відсвяткував свою першу п'ятирічку!!! Щож, хоча ми ще й дитсадівського віку, але за ці п'ять років вдалося зробити не один десяток потужних, а головне добрих і потрібних справ, провести багато непересічних акцій і заходів!

Серед них - десятки концертів маленькими містами та обласними центрами України за участі провідних гуртів - учасників громадського руху. Акція носила назву: "Зроби подарунок Україні - переходь на УКРАЇНСЬКУ". Тоді ж всі школи обласних центрів отримали в подарунок комплекти книжок - українські переклади світової класики. "Куди подівся Дон Хосе" - Сергій Жадан, Олександр Ушкалов і Тарас Прохасько в співпраці з "НББ" відвідали ряд українських міст, зустрілись з тисячами шанувальників друкованого слова. "Ремікс 482" - всі мабуть пам'ятають бомбезні дискотеки на халяву в провідних клубах обласних центрів нашої країни, тоді бавили українською діджеї Танків, Тартака та VovaZIL'Vova. А все для того, щоб показати - наша музика теж класна. "Мазепа - Made in UKRAINE" - суперові книжечки отримані всіма учасниками конкурсу, футболки переможцям, і подарунки школам - конкурс творів "Хто для мене Іван Мазепа". А на завершення концерт в Палаці спорту. "Бізнес зустрічає українською" - безкоштовна заміна табличок "открито" -"Закрито" на відповідні - українською. І ще десятки конкурсів, акцій і заходів від громадського руху "Не Будь Байдужим" супроводжували пліч-опліч кожного українця протягом п'яти останніх років. "НББ" - звучить гордо, і входить в когорту тих небагатьох організацій, що не заплямовані брудом політичних партій і не "продавались" на виборах! Кіровоградці долучилися до руху рівно 4 роки тому, і протягом цих років в нашому місті з"явилася потужна сила, яка об'єднує багатох небайдужих. Організація не є членською, тому до її роботи в той чи інший спосіб долучаються сотні і титсячи людей інколи самі того не усвідомлюючи/ Допомагають в організаціїї, проведенні акцій, або просто відвідуючі наші заходи.

Небайдужим виповнилося 5 рочків!

Святкування. м. Київ

За цей час їх було безліч:"Покладання російськомовних журналів", "Українська дискотека", поетичне "ДЕПО", "Монотипія духу", участь в усіх всеукраїнських акціях, а ще мандрівки і квести і ще всього і багато! І кожного разу діяльність руху не лишалась непоміченою, а отже давала результат.

Небайдужим виповнилося 5 рочків!

Громадський рух "Не Будь Байдужитм" дякує всім хто підтримує його, хто перейшов на українську і тим, хто лишається небайдужим!

Небайдужим виповнилося 5 рочків!

Гречка приєднується до привітань і з радістю вип"є до дна скляночку газіровки за здоров'я всіх небадужих!

Валерій Лебідь

фото автора

Поширюйте

Коментуйте