В Олександрії за фінансові порушення звільнили головного лікаря

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1698

 

21 травня головний лікар Олександрійської міської лікарні №1 О.Перевозниченко була звільнена із займаної посади за результатами перевірки фінансової діяльності закладу та виявлення грубих фінансових порушень трудових обов’язків. Суть справи полягає у тому, що діяльність головного лікаря за період з 2011 по 2013 роки призвела до втрат фінансових ресурсів на суму 412,1тис. грн.

 

Більш того, акт перевірки фінансової інспекції був підписаний О.Перевозниченко 1 жовтня 2013 року без заперечень та не оскаржений нею в час, визначений законодавством. До того ж про наявність відповідного протоколу, як безпосередній керівник, не був повідомлений міський голова.
На сьогоднішній день занадто багато безпідставних розмов щодо висновків державної фінінспекції після перевірки міської лікарні №1, що призвела до звільнення головного лікаря цієї лікарні – О.Перевозниченко.

Загальна сума зловживань – 412 тисяч гривень – що, з точки зору колишнього головного лікаря, є несуттєвим порушенням!

Звернемося ж до фактів, а саме – висновків державної фінансової інспекції.

Цікаво, чи знають працівники лікарні, кому була зайво нарахована та виплачена заробітна плата? Але ж це знають працівники фінінспекції, про що вказують у своєму звіті. Як, мабуть, не знають лікарі й про те, що посадові оклади медичного персоналу були занижені, таким чином працівники, котрі проводили профільні медичні огляди, недоотримали 34,4 тисячі гривень.
Крім того, невідповідність даних по обліку фактичного робочого часу медичного персоналу призвело до нецільового використання коштів загального фонду на суму 67,3 тис. грн.
Не здійснювалося поновлення касових видатків загального фонду при лікуванні потерпілих в кримінальних справах, ДТП та іноземців, що призвело до недоотримання надходжень у сумі 52,5 тис. грн.

За лікування пацієнтів з інших населених пунктів лікарня недоотримала 243,7 тис. грн., встановлено випадки співпадання графіків відпрацювання робочого часу за сумісництвом та основним місцем роботи.

У той же час є звернення в прокуратуру від одного з іногородніх мешканців, що в 2013 році в нього вимагали сплату за перебування в лікарні. Та й взагалі, досить складно уявити, що олександрійці нарікають на необхідність сплати за певні послуги, а у цей же час іногородні мешканці не сплачують. Ймовірно таки сплачують, але лікарня їх, з певних причин, недоотримала, на що вказують висновки перевірки фінансової інспекції. Серед інших порушень це і завищення обсягів вартості виконаних робіт, і необліковані матеріальні цінності на загальну суму 11,7 тис. грн.

За матеріалом сайту Олександрійськї міськради

 

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити