Скільки заробляє голова Кіровоградської обласної ради(ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 7627

 

Під час розгляду питання про преміювання голови Кіровоградської обласної ради в сесійній залі прозвучала офіційна цифра щомісячного заробітку голови облради Олександра Чорноіваненка.


Зарплата голови обласної ради складається з п'яти джерел:
-оклад: 4 980;
- надбавка за ранг: 160;
-за вислугу років: 771;
- за інтенсивність роботи: 4 482;
- за роботу з таємними документами -747;
- премію у розмірі 60% від окладу- 2988.
Загалом зарплата очільника обласної ради становить 14 128 тисяч гривень. Після сплати всіх податків, лишається "чистими" 11 113 гривень 26 копійок.

 

Депутати ухвалили рішення про премію, а Чорноіваненко у свою чергу пообіцяв передавати всю суму преміальних на ремонт палат дитячої обласної лікарні.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+3 # Ку-ку 11.06.2014, 14:11
Цікаво виходить, у рядового державного службовця (посада головний спеціаліст):
оклад - 1218 грн
ранг - 55 грн
надбавка - 636 грн
за інтенсивність роботи - немає (режим жорсткої економії)
премія - немає (режим жорсткої економії)
разом - 1909 грн
податки - 409 грн
на руки - 1500 грн.
Скажіть будь ласка, хто тут має задуматись, як йому прожити?
Цитата
 
 
-1 # Ярослав Безменов 11.06.2014, 15:28
Звільнятися та шукати собі нормальну роботу. Особисто я так і зробив. Ще у 2011 році, чистими на руки тоді мені виходило 2,1-2,3 тис. грн. Мене така ЗП не влаштовувала і це була одна з причин чому я пішов. Та й почався розгул корупції...не хотілось там бруднитися.
Взагалі логічно було б щоб розмір надбавки і премії у підлеглих відповідав розміру надбавки і премії керівника.
Цитата
 
 
+11 # Наталія 07.06.2014, 09:44
Зараз уся Україна по гривні збирає на бронежелети та харчі для армії. І допомагають армії зовсім не ті, в кого заробітна плата 11 тисяч, а ті - в кого 2-3 тисячі. Думаю, про совість Чорноіваненка годі й говорити. А велика зарплата хіба є перепоною ворюгам, щоб не красти? Невже володарю золотого батона й унітаза треба було думати про підробіток?
Цитата
 
 
+13 # Юхим 06.06.2014, 19:00
Вважаю, зарплата чиновників повинна = середній зарплаті у країні. Хочуть отримувати 11 тис., значить середня зарплата народу має бути такою ж.!!!!!
А виходить, що ті, хто живе на податки громадян, на повну жирують... Не соромно, панове чиновники???? Схаменіться!!! Не будьте кровосісями!!!
Цитата
 
 
+7 # Ксенія Ліснічук 07.06.2014, 00:59
Цитую Юхим:
. Не соромно, панове чиновники???? Схаменіться!!! Не будьте кровосісями!!!

За що боролись, на те й напоролись. Продовження буде...
Цитата
 
 
+10 # Геннадій Нікішов 06.06.2014, 16:21
Так я почну саме про мораль. Бо якщо у чиновника немає моральних принципів, то чекати чогось доброго від нього не доводиться. Спочатку розмір його зарплати нічого не вирішує, потім він трошки вкраде і це теж нічого не вирішує, бо вкрав лише трошки. Правда в тому, що в країні занепад і зубожіння людей, але можновладці, говорячи про затягування пасків, самі їх затягувати не готові.
Ви говорите про закон. Це добре, звичайно, тільки якби всі ми взимку дотримувались закону, то Майдан закінчився б нічим. Але тоді ми керувались саме моральними принципами. Тому саме в цей складний період мораль та моральність є вирішальними.
Ну а стосовно адвокатів-кур'є рів, то мені щиро вас жаль, Володя, що ви лише з такими мали справу. Як юрист юристу скажу - спілкуйтесь та ведіть справи з нормальними, з тими, що головою працюють.
Цитата
 
 
-5 # Володя 06.06.2014, 15:53
А що стосується судів, пане Геннадію, якби адвокати не були здебільшого кур"єрами в передачі бабла між сторонами процесу і суддею то менше було б проблем в судовій системі... Суспільство в першу черго винне (ми з вами) в тому що у нас така країна і така система влади і не в Чорноіваненкові й зарплаті справа...
Цитата
 
 
-10 # Володя 06.06.2014, 15:47
Геннадію, Ви юрист, от скажіть що незаконного в отриманні такої заробітної плати? Чи може Чорноіваенко винен у всіх гріхах? Ви зараз почнете про мораль говорити, що мовляв коли країна бідує то не можна щоб отримували чиновники високу зарплатню... Навпаки, нехай отримують щоб не було часу думати де вкрасти для себе... А суспільство має проконтролювати чи чи дойстоний чиновник високої зарплати, чи приніс він користь... У мене зарплата 2000 чистими, працюю простим юристом і не плачу, бо система така, а шукаю додаткові можливості для заробітку... І не заздрю що голова облради має такі доходи... Чи може його зарплата спасе область від економічних проблем? Доки не зміниться система в державі, не зміняться підходи до побудови відповідальност і чиновника перед суспільством і отриманням його заробітку, доти немає чого когось критикувати і звинувачувати.. ..
Цитата
 
 
-10 # Ярослав Безменов 06.06.2014, 15:37
Раді цікавості подивився статистику на ворк.юа по заробітній платі в сфері топ-менеджменту , керівництва вищої ланки, то десь так і є.
Це не якісь там фантастичні суми... мій друг живе у Києві і після стрибка долару заробляє більше.
Нормальна зарплата, я б невідмовився, нічого поганого тут не бачу))
Цитата
 
 
-10 # Володя 06.06.2014, 15:13
Якщо законодавством передбачено таку заробітну плату, то які можуть бути тут питання чи невдоволення? Чи Чорноіваненко з бюджету їх крастиме?! Чи може нехай голова обласної ради отримуючи 4000 грн. сидить і думає де б його ще грошей здерибанити бо на таку зарплату не проживеш... Ви подивіться скільки отримують сільські голови в селах де живе по 300-500 людей, де немає інфраструктури і нічого взагалі, так вони дозволяють собі всі надбавки і премії і отримують по 5-7 тисяч гривень та й секретарі сільрад також десь 4-6 тисяч мають... От тут потрібно ставити питання за що ці люди такі гроші отримують.... Не треба перегинати палку в своєму невдоволенні... Чи може нехай голова облради живе за божим духом...Якби це було незаконно то тоді можна і бити насполох
Цитата
 
 
+9 # Геннадій Нікішов 06.06.2014, 15:30
Ну-ну-ну! Може краще дивитись на середню заробітну плату в регіоні? Бо цікава у вас логіка: якщо сільські голови собі дозволяють високі зарплати, то голова облради просто зобов'язаний отримувати ще вищу.
І ніколи висока заробітна плата не була перепоною для корупції. Судді, наприклад, ще більші гроші отримують. Хтось вірить в чесний суд в Україні?!
Цитата
 
 
+11 # Геннадій Нікішов 06.06.2014, 14:49
В області немає фінансових проблем. Тільки от чиновникам зарплати ще не встигли підняти. Та і в країні ж зовсім не скрута. Ніхто нам не каже, що доведеться затягнути паски, що будуть непопулярні реформи... Їжте, пане голово, їжте. Один он вже жер. Тепер в ростові у "друга" живе.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити