Суспільство

Жителі гуртожитку з водою та новими обіцянками. Подробиці акції протесту(ФОТО, ВІДЕО)

. 6871

У Кіровограді жителі гуртожитку по проспекту Університетському, 21, які сьогодні ввечері прекрили дорогу, аби їм відновили водопостачання, досягнули свого. До страйкарів приїхали працівники ДАІ, і міліції, які забезпечили громадський порядок, а також прибув новообраний заступник міського голови з питань ЖКГ Геннадій Осетров.

Як і всі попередники, посилаючись на свою новопризначеність і необізнаність у цій справі, Геннадій Осетров запропонував створити ініціативну групу, з якою у подальшому вестимуться переговори, а у якості тимчасових заходів обіцяв підвезти мешканцям воду.

Останні заперечили пропозицію і наполягли на тому, щоб воду у вихідний день їм все ж таки включили, адже доступу до кранів, де перекрили постачання, у мешканців немає, а водоканал сповіщає, що надходження води - безперебійне.

Підвал все ж відкрили. Сантехнік, який на думку місцевих і перекрив воду, чомусь уже з сьогоднішнього дня на посаді не працює, тож двері у підвал відкрив електрик, який перевіряє наявний там лічильник сусіднього супермаркету.

Аварійники чиновнику й мешканцям гуртожитку повідомили, що вода відсутня через те, що хтось навмисне відбив частину крана.

Геннадій Осетров запевнив, що робитиме усе, аби передати усі внутрішньобудинкові мережі багатоповерхівок водоканалу, аби ніхто за власним бажанням не створював мешканцям незручностей.

А от з приводу загальної проблеми по гуртожитку, яку не можуть вирішити вже більше як 10 років, Осетров запросив ініціативну групу в понеділок до себе на нараду.

У якому настрої спілкувалися чиновники та містяни та до чого призвело раптове перекриття дороги дивіться на фото та відео.

Нагадаємо, мешканці гуртожитку по пр-ту Уніаерситетському, 21 борються за право приватизувати свої квадратні метри, які законно отримали, працюючи на підприємствах міста. Проте дозволу на приватизацію не дає власниця ПП "Вагран" Наталія Нетребенко, на балансі якого і стоїть колись переданий у приватні руки гуртожиток.

Фото, відео Світлани Дубини

Поширюйте

Коментуйте


Реклама