Суспільство

Прибічники Едуарда Лимонова спробували проникнути в українське посольство у Москві

. 1957

Четверо активістів незареєстрованої партії «Інша Росія» затримані в Москві за спробу проникнути на територію посольства України, повідомив представник організації Олександр Аверін. За його словами, активісти партії закидали будівлю дипмісії димовими шашками у відповідь на недавню акцію щодо посольства Росії в Києві.
Заворушення поблизу будівлі російського посольства в Києві відбулися 14 червня. Учасники протестів проти політики Росії в Україні заблокували будівлю посольства, зірвали прапор, перевернули кілька автомобілів, що належать дипломатам, закидали будівлю яйцями і фарбою, використовували димові шашки і вибухові пакети.

США засудили напад на російське посольство в Києві. МЗС України повідомило про затримання трьох призвідників заворушень.

Щойно сьогоднішній інцидент у російській столиці було прокоментовано Головним управлінням МВС Російської Федерації у місті Москві. «Близько 10 ранку в центрі Москви в районі будинку номер 18 по Леонтійовському провулку четверо громадян вчинили спробу кинути в бік розташованого за цією адресою посольства піротехнічний виріб», - йдеться в повідомленні. «Правопорушники були оперативно затримані співробітниками поліції і доставлені у відділ внутрішніх справ для притягнення до відповідальності відповідно до закону», - зазначили в прес-службі ГУ МВС Росії у Москві.

Довідка "Гречки" Партія "Інша Росія" (або націонал-більшовики), очолювана колишнім харків'янином Едуардом Савенком (відомим під псевдо "Лимонов"), активно допомагає сепаратистам, що безчинствують на Луганщині й Донеччині. У найближчих планах "лимоновців" - створення "Харківської Народної Республіки", задля чого ними щодень ведеться "політична робота".
Підготував Олег БАЗАК

Поширюйте

Коментуйте


Реклама