Суспільство

Кіровоградщина: на базі 34-го батальйону буде створено першу спеціальну бригаду територіальної оборони

. 5476

Про це стало відомо під час візиту голови обласної ради Олександра Чорноіваненко і голови обласної державної адміністрації Олександра Петіка до місця дислокації 34-го батальйону територіальної оборони.

 

Бійцям батальйону представили командира першої спеціальної бригади територіальної оборони полковника Сергія Сірченка, який коротко розповів підлеглим про свою біографію і зазначив, що головним своїм завданням вважає, в першу чергу, збереження життя кожного солдата і офіцера. – Ви зараз проходите бойове злагодження і спеціалісти повинні навчити вас уміло виконувати бойові завдання, – звернувся Сергій Сірченко до солдат, – перед нами стоятиме нелегка задача, але я впевнений, що ми цю задачу виконаємо. Зараз я приступаю до формування управління бригади, – повідомив командир.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко і голова обласної державної адміністрації Олександр Петік ознайомилися з умовами перебування "новоспечених" військових, довідались про їхній раціон, перевірили якість води, яку п'ють військові, а також розпитали про технічне забезпечення батальйону.

–и Перед нами – воїни, які за покликом серця, добровільно прийшли сюди, щоб захищати нашу землю, – звернувся до військових голова обласної ради. – 6 червня депутати обласної ради прийняли рішення та виділили 3 мільйони гривень на ваше забезпечення. Запевняю вас, влада зробить усе належне, щоб ви гідно захищали нашу Батьківщину. А ви, ті, хто взяли в руки зброю маєте думати про єдине – як захистити Україну від загарбників. Ви – справжні патріоти! І ми, представники влади, зобов'язані все зробити, щоб вас підтримати, - зазначив Олександр Чорноіваненко.

У розмові з військовим керівництвом очільники області дізналися, що найгострішою проблемою батальйону залишається недостатня забезпеченість особового складу бронежилетами й касками відповідного ступеня захисту. Також у батальйоні є бійці, які за віком не підпадають під мобілізацію, але добровільно прагнуть захищати Україну, тож військове керівництво звертатиметься до центральних органів влади з проханням на законодавчому рівні дозволити таким добровольцям виконувати свій обов'язок перед Батьківщиною.

За словами самих військових, бойовий дух батальйону дуже високий, і вони готові виконувати завдання із захисту нашої держави і громадян.

За матеріалами сайту Кіровоградської обласної ради

Поширюйте

Коментуйте


Реклама