Суспільство

Сабака биваєт кусачєй толька ат жизні сабачєй

. 1131

Громадська організація захисту тварин «БІМ» 3 жовтня вперше в Кіровограді провела виставку безпородних собак "Кубок Барбоса”. Захід пройшов на стадіоні „Ікар”, Державної льотної академії. Участ в конкурсах могли вз’яти ті собаки, які мали відповідні медичні довідки.
Наталя Суздальцева, одна із співорганізаторів, розповідає:

- Було дуже складно, але ми сподіваємось зробити цей захід щорічним. Це і буде найвища оцінка нашої діяльноситі. Бо зможемо зібрати трохи грошей на лікування. Багато собак потрапляють під машини, хворіють, доводиться їх утримувати в тимчасових притулках, а на це потрібні гроші.

Власниця трьох собак, Людмила Поляновська впевнена, що у кожної собаки свій характер: "От Куколка більш спокійна, а Кока дивиться, щоб був порядок. А лабрадор у нас в сім’ї компанйон, вона всіх любить, всіх цілує. Ці ж - охоронці.
Характер собаки - це частково вроджене, а частково те, що залежить від виховання. Куколку ми підібрали вже в дорослому віці. Щоб заробити її довіру був єдиний спосіб – любити, годувати, не ображати. Вони відчувають ласку. Вона от була залякана, а зараз любить ходити на повідку, гордо крокує і сумує, якщо інші гуляють, а її залишають дома.
Ті хто наважиться взяти з вулиці бездомну тваринку, отримає справжнього друга.Вони дуже відчувають,що їх обрали і будуть вас неймовірно любити".

Веселі конкурси для чотирилапих і їх господарів, розваги для дітей і багато позитивних емоцій - така атмосфера панувала на маненькому стадіончику.
„Гречка” в свою чергу долучилась до благодійної ярмарки, бо теж цінує і любить хвостатих друзів.

Настя Дзюбак

Поширюйте

Коментуйте


Реклама