Суспільство

У Кіровограді розірвуть договори з недобросовісними перевізниками?

. 2489

За перше півріччя до Кіровоградської міської ради надійшло 180 звернень на роботу громадського транспорту. 80% звернень - скарги кіровоградців на нетактовану поведінку водіїв, 35 % - на порушення графіку руху маршрутів, 10% - пропозиції щодо зміни мережі.

Статистику звернень озвучив на апаратній нараді начальник управління транспорту і зв'язку Кіровоградської міської ради Віктор Зубченко. За його словами, найбільша кількість скарг надходить на водіїв двох підприємств. ПП "Автолегіон Варванської" та ПП "ОЛІКС".

"Ми можемо взагалі привести ці два підприємця до тями? На них найбільше скарг. Ми давно мали би поставити питання про розірвання договорів з ними. Для цього потрібно всього лише 3 акти про порушення. За цей весь час жодного договору не було розірвано!" - висловився секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.

Разом з тим Віктор Зубченко зауважив, що влада має важелі впливу, але одних скарг недостатньо для розірвання договорів.

"Кіровоградська міська рада і Виконкоммають всі важелі впливу і ми їх застосовуємо. Надходять скарги від пасажирів - ми їх розглядаємо на комісіях. За перше півріччя було розірвано угоди з чотирма водіями. Але ми не можемо розірвати договір лише на основі скарг, тому долучили ще й укртрансінспекцію".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама