Суспільство

Porsche допоможе переселенцям

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2268

Кошти планують використати на купівлю лікарських препаратів, а також предметів першої необхідності для переселенців
Через нинішню складну ситуацією в Україні велика кількість населення потребує надання медичної допомоги. Тому Porsche Finance Group (PFG) у червні перерахувала 100 000 грн Товариству Червоного Хреста України, яке піклується про потерпілих та переміщених осіб.

«Червоний Хрест допомагає багатьом лікарням, а також підтримує пункти тимчасового проживання переселенців у Київській, Харківській, Миколаївській, Херсонській та Запорізькій областях. Проведення таких гуманітарних операцій вимагає значних ресурсів, і без спонсорської підтримки тут не обійтися. Тому ми дуже вдячні Porsche Finance Group за своєчасну й таку необхідну грошову допомогу», – каже президент Товариства Червоного Хреста України Іван Усіченко.
Гроші планують використати на закупівлю медикаментів, перев'язувальних матеріалів для медичних установ, а також постільних речей та засобів гігієни для переміщених осіб.
«Ми завжди раді надавати підтримку Товариству Червоного Хреста у його шляхетній справі, тим паче – у такий непростий для всіх час. Як не розвивалася б ситуація, завдання бізнесу – допомагати суспільству, роблячи все можливе для того, аби люди, які потребують медичної допомоги, отримували її вчасно і в необхідному обсязі», – підкреслив Йозеф Граф, директор Porsche Finance Group.
Нагадаємо: підтримка Товариства Червоного Хреста України вже стала доброю традицією для Porsche Finance Group. У листопаді компанія перерахувала Товариству 70 тис. грн на закупівлю наметів для обігріву нужденних, а влітку минулого року передала організації у дворічне користування автомобіль. Крім того, раніше PFG виділила кошти на потреби лікарні Товариства у м. Вижниці Чернівецької області, а також надала фінансову допомогу хоспису Св. Олени для онкологічних хворих у м. Коростені Житомирської області. Товариство Червоного Хреста не фінансується державою і потребує постійної спонсорської підтримки. PFG співпрацює з ним на постійній основі.

Довідка про компанію:
Porsche Finance Group представлена в Україні компаніями «Порше Лізинг Україна», «Порше Мобіліті» та «Порше Страхове Агентство». Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який, у свою чергу, належить «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen). В Україні Porsche Finance Group надає наступні послуги клієнтам офіційних дилерів Volkswagen, Audi, Seat і Porsche: фінансовий, оперативний лізинг, кредитування, управління автопарками, посередництво при страхуванні автомобілів, придбаних з фінансуванням або за готівку.

Поширюйте

Коментуйте