Суспільство

Вічнозелені малинові книжечки!

. 777


Вже зовсім скоро, буквально за кілька годин, до нас прийде свято - День української мови і писемності. В світлі мовних спекуляцій сучасної влади, яка будь що намагається знищити все українське - мова наша ще "тримається".

І хоча вибори вже минули, політсили і громадські організації знову мітингуватимуть - захищаючи, привертаючи увагу до проблем української мови в Україні. Навть тяжко уявити мітинги на підтримку, скажимо, російської в Росії, англійської в Англії і італійської в Італії. На жаль - в Україні все складається інакше.. Гіпотетично всі ті , що змагаються за мову, в недалекій перспективі можуть опинитися нацменшиною у власній державі.
Щоб того не сталося, в Кіровограді, як і по всій країні, триватимуть чергові акції з підтримки української мови.

Як повідомили "Гречці" місцеві "Свободівці" та представники Української Народної Партії - планується спільна акція о 14.00 на площі ім. Кірова.
А вже по тому черга прийде до не політичної частини заходу. З читанням віршів і іншими мистецькими явищами.Загалом, просвітяни, скаути, не байдужі - кожен в свій спосіб висловлюватиме підтримку рідної мови.
Кіровоградські представники НББ поширюватимуть найпопулярнішу свою продукцію - малинові книжечки - посібник для тих хто хоче говорити українською і пропонуватимуть кіровоградцм перейти на рідну мову саме в день свята.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама