Суспільство

У Ленінській райраді голова і заступники "жирують", а рядові працівники виконують їхню роботу?

. 3643

У Ленінській районній у місті Кіровограді раді, при перевірці виконання постанови Кабміну про економію бюджетних коштів, виявили порушення у виплаті зарплат наближеним до голови райради особам та решті працівників ради. Результати перевірки озвучила на ранковій апаратній нараді в міській раді начальник контрольної служби щодо виконання Постанови КМУ від 01.03.14 #65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету" Тетяна Пільчик.
За її словами, головою ради використано схеми, які дозволяють нарощувати розмір заробітної плати голові до 9 тисяч гривень та заступнику - до 6,7, при цьому середній розмір зарплати працівників виконавчого комітету становить 2,8 тисяч гривень.

Перевірка виявила, що кожного місяця голові виконкому виплачується премія у розмірі 50% до посадового окладу , втім розпорядження щодо встановлення такої доплати немає. Також, за словами Тетяни Пільчик, голова райради отримує надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 100%, його заступник - 75%, завідувачі відділів, головний бухгалтер - 70%, а решта працівників отримують надбавку у розмірі 10, 15%.

"Тобто великий розмір надбавок отримують лише особи, наближені до голови районної ради" - зауважила Тетяна Пільчик.

З незрозумілих причин нижчу зарплату від розміру середньої заробітної плати працівників виконкому отримують працівники управління праці та соціального захисту населення Ленінської районної у Кіровограді ради.

Перевіркою встановлено , що роботу, яку повинні виконувати працівники виконавчого комітету виконують штатники соціального управління, хоча на них покладено обов'язки по виконанню функцій щодо соціального захисту населення, а не функції секретаря голови районної ради, проінформувала начальник контрольної служби.

Присутній на ранковій апаратці голова Ленінської райради Валерій Заботкін повідомив, що грубих порушень у розподілі бюджету ради немає: зарплати та надбавки голові визначають депутати на сесіях ради, а кількість працівників соціального управління за останні 4 роки зросла - відповідно збільшилось і фінансування.

Світлана Дубина

Поширюйте

Коментуйте


Реклама