Суспільство

У Кіровограді попрощалися ще з одним військовим, який загинув у зоні АТО (ФОТО)

. 6369

Сьогодні, 29 липня, у Кіровограді сотні мешканців міста прийшли до Театральної площі, аби попрощатися з командиром стрілецького батальйону підполковником Павлом Сніцарем, який загинув у зоні АТО 23 липня 2014 року. На прощальну церемонію традиційно прийшли родичі, друзі та колеги загиблого, посадовці та громадськість міста.

"Сніцар Павло Леонідович народився 10 липня 1976 року у м. Ульянівка. У 1983 році пішов у перший клас Ульянівської школи № 2. Хлопчик був життєрадісним та добрим. Він виховувався у родині. де панували любов та працелюбство. У школі навчався добре. Любив уроки математики, фізкультури. Неодноразово захищав честь школи на змаганнях.Його любили друзі за його доброту, чуйність, бажання завжди допомогти іншим. Він захищав друзів,любив правду. Серед учителів школи користувався повагою та авторитетом. Мріяв стати військовим і мрія його здійснилася.Після закінчення школи Павло вступив у Хмельницьку академію прикордонних військ на факультет МВС.По закінченню був направлений на роботу в Кіровоград. У грудні-квітні він був на Майдан, після Майдану в Донецьку, а з червня брав участь у діях під Лисичанськом" - згадує перша вчителька загиблого

 

Нагадаємо, 23 липня 2014 року у бою за звільнення міста Лисичанська Луганської області від терористів загинули військовослужбовці військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України командир частини полковник Олександр Радієвський, командир стрілецького батальйону підполковник Павло Сніцар та солдат строкової служби Ігор Коцяр.

Вічна пам'ять герою!

 

 

Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте


Реклама