Ціна на проїзд у Кіровограді залежатиме від висновку Антимонопольного комітету

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1474

Вартість проїзду у громадському транспорті Кіровограда залежатиме від висновку Антимонопольного комітету, який наразі розглядає надані перевізниками економічні розрахунки тарифу на проїзд.
"При проведенні економічних аналізів, обрахунків нам вдалося з деякими перевізниками дійти спільної цифри 2,50, два перевізники подають вищі тарифи. Якщо Антимонопольний комітет затвердить ці тарифи, то ми так і будемо виносити їх на голосування. Тариф у 5 гривень ніяк не буде. Ми цього не допустимо" - зазначив заступник міського голови з транспортних питань Сергій Васильченко на ранковій прес-конференції.

За його словами, 5 перевізників (Укравтоінвест, Паритет-Сервіс, Автобаза-Кіровоград, Автолегіон-Варванської та ФОП "Кобченко") подали розрахунки на тариф у розмірі 2,5 гривні. ПП "Олікс" обрахував тариф 3, 56 гривень, "Автобусний парк" - 3 гривні у звичайному режимі руху, 4,75 - у режимі експрес до селища Нового. Сергій Васильченко говорить, що перші п'ять первізників погодились їздити з нульовою рентабельністю, втім за рахунок чого перевізники знизили свої тарифи у міській раді конкретно не пояснюють.

Виконуючий обов'язки начальника управління транспорту і зв'язку Олександр Анкудінов говорить, що в економічних обгрунтуваннях, що перевізники подавали раніше, враховувалось обслуговування маршрутів, які наразі не діють у маршрутній мережі, закладались кошти на постійне використання резервного транспорту, який виїжджає у разі поломок, враховувались витрати на міжміські та приміські перевезення, якими додатково займаються перевізники.

Тож якщо Антимонопольний комітет погодить тарифи, подані перевізниками, то цілком вірогідно, що у Кіровограді різні маршрути возитимуть пасажирів за різними цінами. Проте вже зараз, зауважує Олександр Анкудінов, "Автобусний парк" погоджується працювати з нульовою рентабельністю, маршрути ПП "Олікс", обіцяє Сергій Васильченко, шукатимуть шляхи перекрити іншими, адже цей перевізник наполягає на своїй ціні.

Опублікувати економічні розрахунки, що подавали перевізники, у міській раді обіцяють одразу після погодження поданих тарифів Антимонопольним комітетом.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Патриот 13.08.2014, 21:17
Мне Васильченко в последнее время своим поведением напоминает Болотова. Захватил, понимаешь ли власть в одни руки, и тасует всех как хочет.
Цитата
 
 
0 # Вака 13.08.2014, 20:49
Цитую Патриот:
Маковский, Васильченко, Осетров - новая транспортная мафия. Решили налаженные регионалом Лариным схемы под себя сделать. И получать с каждого перевозчика по пол ляма в месяц.

Да нет Осетров с этими двумя не вместе точно.
Ох у Васильченка уровень растёт, уже с Геной сравнивают.
Цитата
 
 
+1 # Пассажир 13.08.2014, 20:20
Виктору.

Уважаемый, Вы такую мудрую вещь в начале сказали, и такой бред написали...

Так вот, пусть исполком утверждает тариф хоть 0,50 грн., вот только пусть из местного бюджета компенсируют разницу в затратах на эксплуатацию. Машина не поедет без газа, на лысой резине и сдохших аккумуляторах, да и водитель за спасибо работать по 15 часов не будет!
Цитата
 
 
+4 # Павел 13.08.2014, 18:19
Писали что на Антимрнопольный комитет завели дело в прокуратуре.Так что вполне возможно тариф оставят прежний.
Цитата
 
 
-2 # Віктор 13.08.2014, 17:38
Пасажиру, коли немає що сказати по суті, можна й промовчати.
Кому треба Ваші завідомо непрйнятті "шараш-монтаж"?

Влада не повинна щось розраховувати. Повинна визначити вартість і умови перевезення, та провести прозорий відкритий тендер.
Цитата
 
 
+1 # Пассажир 13.08.2014, 14:00
Виктору

А давайте пригласим шараш-монтаж, они завтра нас всех по 1,5 повезут, и пусть люди выбирают.

Вот только шараш-монтаж налоги не будет платить и пустить казельки 1993 г.в.

Пусть управление транспорта обнародует расчеты и проведет общественные слушания с обоснованием тарифов всеми перевозчиками, только не в пн-пт в рабочее время, а в сб-вс что бы население могло прийти.

Вот там и посчитаем где, кому и что отрезать и урезать, и какова стоимость проезда.
Цитата
 
 
+1 # Віктор 13.08.2014, 12:03
Для Анна2013 і Ко
Хай 1ц возить за 3 грн. чи 3,5 грн. Але паралельно нехай 2ц, з меншим комфортом, возить за 2,5 грн.
Пасажири самі оберуть.
Цитата
 
 
+4 # кіровоградка 13.08.2014, 10:37
Цитую Анна2013:
чуть дороже но более комфортных.
тогда лучше на такси, еще "чуть" дороже, но еще более комфортно. А если еще чуть дороже то можно и свою машину купить - полный комфорт.
Цитата
 
 
-2 # Анна2013 13.08.2014, 07:51
Ну да лучше ездить на старых ржавых маршрутках а 2,5 где летом душно, потому, что форточки не открываются, а осенью дождь на голову капает, чем на новых чуть дороже но более комфортных.
Цитата
 
 
+1 # Патриот 11.08.2014, 21:39
Так тариф в 5 гривен никто и не просит, что вы так кипятитесь господин Васильченко? Вынисите на обсуждение людей вопросы о тарифах. Им же ездить, а не вам.
Цитата
 
 
+3 # Максим 10.08.2014, 22:36
а антамонопольный комитет будет учитывать ,что 1Ц ездит на дизельном топливе апо цене 15 5грн., а ГАЗели на газе за 8 грн. Или он вместе с Осетровым хотят отжать у Винницкого маршрут 1Ц....
Цитата
 
 
+5 # Патриот 10.08.2014, 22:03
Маковский, Васильченко, Осетров - новая транспортная мафия. Решили налаженные регионалом Лариным схемы под себя сделать. И получать с каждого перевозчика по пол ляма в месяц.
Цитата
 
 
+5 # Kirovogradka 09.08.2014, 21:56
Тут ясно все, как Божий день, Осетров захотел себе маршрут, и пытается продавить перевозчика всеми мыслимыми и немыслимыми способами.
Цитата
 
 
+6 # Пассажир 05.08.2014, 20:04
Цитую Геннадий:
Аnna - смени пол, ты ведь мужчина. По ходу оба комментатора работники предприятия "Оликс" Дмитрий Винницкий и Павел Дихтяренко - так рьяно с пеной у рта могут комментировать только заинтресованны комментаторы.


Это да!))
Сидим тут, нечем заняться, вот и пишем!)))
Геннадий лечитесь, не все еще потеряно)))
Цитата
 
 
-6 # Геннадий 05.08.2014, 17:55
Аnna - смени пол, ты ведь мужчина. По ходу оба комментатора работники предприятия "Оликс" Дмитрий Винницкий и Павел Дихтяренко - так рьяно с пеной у рта могут комментировать только заинтресованны комментаторы.
Цитата
 
 
+5 # Пассажир 05.08.2014, 13:56
Учитывая увеличение маршруток в центре города, очередное повышение не за горами, ведь количество пассажиров не увеличиться.

А по троллейбусам - ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В САРАЙ!)
Цитата
 
 
+7 # Anna 05.08.2014, 12:49
Штучно зроблена ситуація з тарифом за проїзд для того щоб позбутись маршрута 1-Ц. Хіба ви не бачите, що все вже влаштовано? І додаткові троллейбуси запущені, і 6-ка через центр буде їздити. Але, потім буде новий маршрут, і новий перевізник. І я дуже сумніваюсь, що тариф залишиться на рівні 2.50 грн..
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити