Суспільство

Заступника начальника УМВС Кіровоградщини Мігалатюка перевели…в Маріуполь (ФОТО)

. 5985

 

7-го серпня поточного року особовому складу маріупольського гарнізону міліції було представлено нового начальника. Тимчасово виконувати обов'язки буде підполковник міліції Віктор Мігалатюк. Про це повідомляється на сайті Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області.

 

Як зазначив начальник ГУМВС України в Донецькій області Костянтин Пожидаєв, Віктор Мігалатюк досвідчений оперативник і кмітливий керівник, який має гідну репутацію в органах внутрішніх справ як добропорядний офіцер.

Також Пожидаєв підкреслив, що Віктор Мігалатюк наразі знаходиться на посаді заступника начальника УМВС в Кіровоградській області.

На зустрічі був присутній міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей. Мер висловив сподівання на тісну взаємодію в питаннях правопорядку та подякував особовому складу за вже виконану роботу раніше.

Що стосується екс-керівника Маріупольського МУ Олега Моргуна, то наразі полковник міліції повернувся на своє попереднє місце служби і приступив до виконання службових обов'язків на посаді начальника Новоазовського РВ.

Нагадаємо, Віктор Мігалатюк був одним із кандидатів на посаду начальника УМВС України в Кіровоградській області. Після призначення на цю посаду Анатолія Вітюка у квітні 2014 року, в Кіровограді відбулось декілька мітингів на проти призначення на підтримку Віктора Мігалатюка. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама