Марковський хоче, щоб пасажири самі обирали вартість проїзду?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1394

1 вересня, п’ять кіровоградських транспортних підприємств почали працювати за новим постійним, а за вартістю – старим тарифом 2 гривні 50 копійок.

Керівники підприємств ПП «УкрАвтоІнвест», КТ «Автолегіон – Варванської Ю.В.», ПП «Паритет Сервіс», ПП «Автобаз – Кіровоград», ФОП Кобченко В.В. у складний для міста і країни час, коли переважна більшість громадян не матиме можливості збільшити свої заробітні плати, коли держава змушена щодня фінансувати величезні видатки на зміцнення військової потуги а суспільство з усіх сил намагається підтримати свою армію, змогли знайти резерви і не підвищувати тарифи на проїзд у громадському транспорті.
Керівнки ПП «ОЛІКС» та ПАТ «Автобусний парк» 13527 не змогли, чи не захотіли, віднайти таких резервів і з сьогоднішнього дня, коли закінчилася дія рішення виконкому про тимчасовий тариф, водії автобусів, що обслуговують маршрути № 1-ц, 3, 15, 21, 27, 44, 45, 108, 46, 100, 101, 102, 103, 104а, 111а, 111б, 116, 118, 126а, 130, 150, 274 правлять за проїзд по 3 гривні а на маршруті 274 у режимі “експрес” – 3.50. Нагадаємо, що погодив такий тариф попередній склад виконкому 29 квітня поточного року. Рішення про його погодження було відмінене міською радою 3 червня 2014 року за поданням прокурора міста, але додаткові угоди залишилися чинними, що дало можливість перевізникам повернутися до старого тарифу.

У той же час управління розвитку транспорту та зв’язку під орудою заступника міського голови Сергія Васильченка сьогодні активно вирішують поставлене секретарем міської ради Іваном Марковським завдання забезпечити для кіровоградців альтернативу тригривневому тарифу.

- На усіх, без виключення, маршрутах, пасажир має право обирати яку вартість проїзду йому сплатити,- наголосив під час наради з керівниками виконавчих органів Іван Марковський. - На виконання цього доручення визначено три дні.

За матеріалом сайту Кіровоградської міськради

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Anna 15.09.2014, 09:09
Слышала хотят вводить ночные тарифы по 5 грн... Разве это справедливо? Заметьте, что маршруток чем ближе к вечеру, тем меньше, хотя по договору должны ездить как минимум до 20.00.
Цитата
 
 
+6 # Инна 04.09.2014, 08:22
У Марковского совсем крышу сорвало. Мало того что он не знает за какие деньги содержится городская власть, так ещё и бред такой предложить. А может городская власть должна утвердить этот проезд, а не выбирать. Или Марковский не знает, что должна делать городская власть . В 74 года видать забыл уже.
Цитата
 
 
0 # Сашко Дмитренко 15.09.2014, 09:57
Ну вот, ударовские маршрутчики подняли цены за проезд, а виноват Марковский. Где логика???
Цитата
 
 
+4 # Віктор 03.09.2014, 13:38
В маршрутку № 15 з величезними зусиллями можна влізти, бо перевантажені. А інколи вони і не зупиняються на Ковалівці. Яка безпека руху?
Захзодищш нормальний в маршрутку, а там по ногах потопчуться, поштовхають...
Сервіс на 3 грн.?
Цитата
 
 
0 # Грек 03.09.2014, 08:29
В очередной раз жадные маршрутчики плюнули на руководство города и простых жителей Кировограда.Про сто понятно любому шо зарплаты никто не повысит, а то могут и урезать а эти жлобы захотели за проезд 3 гривни и сделали.А завтра могут и больше. И а какой безопасности идет речь если эти 1 - ц, 3 и т.д продолжают возить людей стоячими, переполненными салонами.Куда смотрят ГАИ???
В общем кому война, а кому родная мать...
Цитата
 
 
+2 # Инна 03.09.2014, 06:08
если есть альтернатива, жители могут выбирать ехать 2,5 с водителями хамами или по 3 грн в той маршрутке где на хамят. И не стоит забывать, что машины "Оликса ездят на ДТ которе стоит 15 горн. а газ на котором ездят маршуты. что оставили стоимость по 2,5 о 8 грн. Ращница в цене на горючее в 2 раза. Так почему проезд дешевле всего на 50 коп
, а не в два раза. Если Осетров и его компания такие "благодетели, а не пиаршики, пусть снизят цену до 1,5 или хотя - бы до 2-х грн. А не занимаются получением сверхприбылей и не думают , что в городе никто считать не умеет.
Цитата
 
 
0 # Патриот 02.09.2014, 22:17
[quote name="Віктор"]V ictorу

Ви, законник, не знаєте що саме влада скасувала рішення про тариф 3,00 грн.?

Як виявилось, влада скасувала даний тариф лише до 1 вересня. Тому, коли тарифи всім затвердили, крім Олікс і АТП, почало діяти старе рішення виконкому, де тариф був 3 гривні.

Ваша аналогія про вартість хліба - смішна. Будь-хто може продавати хліб, а виїхати на маршрут - ні!

Ну чого ж це. Он 6-й маршрут їздить собі без усіляких там конкурсів і тендерів. І інші зможуть. Адже нашій владі на сьогодні закон не писаний.
Цитата
 
 
+4 # Патриот 02.09.2014, 22:06
Цитую Ксенія Ліснічук:
Цитую Патриот:
У будь-якому разі, обіцяні Марковським троллейбусі по 1.50 - нічим не зарадили. Хоч і дешево, але люди все одно іздять навіть і по 3 грн.


Їздять по 3 грн., коли немає альтернативи.

Може, я не "люди", але коли до зупинки підходить "ОЛІКСовський" автобус та тролейбус я обираю тролейбус. З багатьох причин. одна з них - не хочу давати змогу наживатися на мені перевізникам, які вважають себе найкращими, бо в них новий парк техніки.
Нехай паралельно якість обслуговування підвищують, а хамство зменшують, бо й за 3, й за 5 грн. возять й возитимуть своїх відданих "пасажирів-людей" як дрова.

Ну кожен має право на особистий вибір. Я от, наприклад, обираючи між троллейбусом і автобусом обираю - автобус. Мені так зручніше і безпечніше. Думаю, що і для багатьох людей також.
Цитата
 
 
+2 # Віктор 02.09.2014, 22:01
Ви не відповіли, Ви дійсно вважаєте що власники "Олікса" возили пасажирів (по 2,50 грн.) собі у збиток?
Які факти перекручую?
Не вивертайтеся як Марковський, туди-сюди, а конкретно сказати нічого?
Цитата
 
 
-5 # Viktor 02.09.2014, 12:55
Виктору.

Уважаемый! Ваши выводы относительно моей принадлежности к перевозчикам оставьте при себе.
А относительно моего мнения о стоимости проезда, то Вы либо читать не умеете, либо специально в стиле Марковского - Васильченко перекручиваете факты.

Я сказал что 3,00 грн. - это та цена которая может обеспечить безопасность и качество.

Кроме того, если мне не изменяет память, то в апреле тот же Марковский голосовал за тариф 3,00 грн., тому есть подтверждающие документы, кстати на этом же сайте и публиковались.

Так что прекратите говорить глупости, а посмотрите внимательно расчеты.... а потом делайте выводы!
Цитата
 
 
+1 # Віктор 01.09.2014, 23:30
Victorу
Ви явно представляєте інтереси власників маршрутів.
Ви стверджуєте що тариф у 3,56 грн. обгрунтований? Тобто власники "Олікса" возили пасажирів собі у збиток?

Ви, законник, не знаєте що саме влада скасувала рішення про тариф 3,00 грн.?

Ваша аналогія про вартість хліба - смішна. Будь-хто може продавати хліб, а виїхати на маршрут - ні!

Яка обгрунтованість перевезень. Там немає щомісячних платежів з кожної машини, на які скаржилися маршрутники коли страйкували.

А де в тарифах зазначено пільгові перевезення, за чий рахунок? Ті ж страйкарі казали що пільговиків більше 40%. Замість вимагати від держави компенсації за пільгові перевезення, власники знову, приховано, переклали оплату пільговиків на плечі працюючих.
Цитата
 
 
+4 # Патриот 01.09.2014, 21:49
У будь-якому разі, обіцяні Марковським троллейбусі по 1.50 - нічим не зарадили. Хоч і дешево, але люди все одно іздять навіть і по 3 грн.
Цитата
 
 
-1 # Ксенія Ліснічук 02.09.2014, 09:53
Цитую Патриот:
У будь-якому разі, обіцяні Марковським троллейбусі по 1.50 - нічим не зарадили. Хоч і дешево, але люди все одно іздять навіть і по 3 грн.


Їздять по 3 грн., коли немає альтернативи.

Може, я не "люди", але коли до зупинки підходить "ОЛІКСовський" автобус та тролейбус я обираю тролейбус. З багатьох причин. одна з них - не хочу давати змогу наживатися на мені перевізникам, які вважають себе найкращими, бо в них новий парк техніки.
Нехай паралельно якість обслуговування підвищують, а хамство зменшують, бо й за 3, й за 5 грн. возять й возитимуть своїх відданих "пасажирів-люде й" як дрова.
Цитата
 
 
-1 # Victor 01.09.2014, 21:39
Виктору.
Уважаемый, а почему Вы не требуете от власти понизить цены на хлеб на 50 копеек, или цену на воду на 1,50 грн.???

Вам не кажется, что есть закон, и давече - этой весной, МЫ старались сбросить беззаконие, а сейчас требуем этого от нынешней власти....

Почему власть не может снизить тариф до 2,50 для Оликса и АТП? Может тариф 3,00 грн. сегодняшний, економический, обоснованый?
Может те кто по 2,50 ездят подвергают нас опасности?
Я имел возможность познакомиться с расчетами тарифов......
и считаю что стоимость 3,00 грн. - ЭТО ТА ЦЕНА КОТОРУЮ Я ДОЛЖЕН ЗАПЛАТИТЬ ЗА СВОЕВРЕМЕННУЮ И БЕЗОПАСНУЮ УСЛУГУ!

А Ваши призывы не имеют под собой ни законодательной , ни моральной почвы.
Цитата
 
 
+6 # Віктор 01.09.2014, 16:39
Пропозиції шукають. Було б бажання все б знайшли.
Відновіть маршрут №1 - за 2,50 грн.
Створіть №15-К, і т.д. за 2,50 грн.
А ларінські перевізники нехай возять по 3,00 грн., доки справа в суді не вирішилася.
Та жорсткий контроль за тригривнівими перевізниками, зокрема по кількості пасажирів в часи пік.
Влада - робіть, досить говорити.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити