Суд визнав не дійсним перевезення на маршруті №6

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1458

Сьогодні господарський суд виніс рішення розірвати договір щодо маршруту № 6 у Кіровограді.
Головувала на процесі, де представник фірми-перевізника «Олікс» позивався до міськради, суддя Поліщук.
«Якщо маршрут № 6 закриється це буде незручно для людей. Сьогодні він фактично щаслива можливість для людей з молодіжного і до того ж їздить за ціною 2,50 грн», -прокоментував ситуацію секретар Кіровоградської міськради Іван Марковський.

Також він повідомив, що міськрада звертатиметься до апеляційного суду.

«Суд не заборонив маршрут, а визнав недійсними дії виконкому, коли маршрут призначили без конкурсу, потім змінили його не за процедурою. Тому суд постановив розірвати договір із нинішнім перевізником і винести його на конкурс, щоб усе було законно.», - з боку позивача ситуацію прокоментував Дмитро Вінницький, директор «Олікса».

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Вака 23.09.2014, 21:49
Та годі Вам тут глотки рвати за того, чи за іншого. Ось прийде січень місяць, тоді побачимо як буде працювати маршрут # 6, коли впаде врази пасажиропоток і машини навть на заправку не зароблятимуть. Вже їздили такі грамотєї.
Цитата
 
 
0 # Инна 23.09.2014, 18:45
нехай би виконком працював без порушень, той до суду б ніхто не звертався.
Цитата
 
 
0 # Зоя 23.09.2014, 11:31
Вікторе:
По-перше. Моя фраза "щось не влаштовує - ідемо пішки або сидемо у дома" говорить про те, що я реалістична людина і не живу в ілюзіях, що хтось мені щось повинен! Коли в мене грошей нема, тоді я сиджу в дома або їх заробляю, коли є - катаюсь на Мерседесі;
По-друге. Не буду казати чий я представник, але, що Ви захищаєтє інтереси Кобченка або влади це помітно, наприклад Ваша фраза "..йдіть з наших, міських маршрутів";
По-третє. Я навпаки за право вибору, вже втретє пишу: "Та оголосіть ви, міська владо, нарешті той конкурс, зробіть все по закону, що б і Вінецький не відкривав рота і мешканці були задоволені новим маршрутом!" Читайте уважніше! Зроблять конкурс прозорим, виставлять основну вимогу ціну і все, найкращий переміг. Може хтось або той самий Вінецький погодиться їздити саме на маршруті 6 по 2,00 грн? Його чи інших хтось питав? Ні, бо вирішели: нам конкурси непотрібні...
І останнє. Вікторе, не хочу Вас образити,але хтось ще не доріс..
Цитата
 
 
-1 # Грек 23.09.2014, 09:50
По видимому суд не без корысно принял решение о закрытии 6 маршрута. Вопрос кому это выгодно?Может владельцам 150, ведь оба маршрута возят людей на Лелековку.Правд а 6 за 2,5грв., а 150 за 3 грв.Вот только 150 ходит с большим интервалом и если уберут 6 маршрут, будет очень трудно людям выбираться с Лелековки и обратно.Зато владельцам 150 будет огромная прибыль. Но это разве рыночные условия? Или более ушлые(кто владелец 150?) нечесно убирают конкурентов?
Цитата
 
 
-1 # Віктор 23.09.2014, 00:24
Зоя. а чим Ви невдоволені?
Ви ратуєте за ринкові умови. Приводите приклад, коли одні і тіж яйця у різних магазинах по різним цінам.
Аналогічно нехай і Кобченко, і Вінницький, продають, пропонують перевезення по різних цінах, а люди нехай самі вибирають на чому їхати на № 15 чи № 6.
То чому Ви хочете позбавити людей права вибору?

Вінницький поступає як базарний спекулянт, у якого найдорожчі яйця, та який всякими правдами-неправ дами намагається позбавитися конкурентів, заборонивши їм продавати свою продукцію.

Вінницький хоче монополії, щоб диктувати свої ціни на перевезення, сьогодні це 3 грн., а завтра скаже 5 грн.

Зоя, оця Ваша фраза "щось не влаштовує - ідемо пішки або сидемо у дома" свідчить про те, що Ви представник перевізника, власника маршруту.
Так не буде!
Вас не влаштовує тариф, не вмієте чи не хочете працювати - сидіть вдома або йдіть.з наших, міських маршрутів, пошукайте роботу в інших містах.
Цитата
 
 
+3 # Serg 22.09.2014, 20:39
Зоя вірно говорить. А якщо наша влада так турбується за людей, то чому ще рік (або півроку) назад не оголосила тендер на маршрут № 6. А хтось задавався питаням, чому договір укладено з Кобченко і чому змінили маршрут (без дотримання законодавчо встановлених процедур). Як на мене відповідь проста - бабло перемагає зло.
Цитата
 
 
0 # Зоя 22.09.2014, 12:40
Звідкиж мені знати? Я нажаль не економіст. Лише по аналогії з іншими містами можу сказати, що це розповсюджена практика. В ринкових умовах думаю це нормально - просто здорова конкуренція, але залишаються в програші ті райони, де один перевізник, наприклад Селище нове, де їздять по 3,50! Вже пояснювали Милі подібну аналогію. Ми ідемо на ринок і не обурюємось, і не перекриваємо дороги, коли бачемо одні і тіж яйця у різних магазинах по різним цінам. Ринок транспортних послуг це такий же ринок, так як на скільки мені відомо ні чим не регулюється, тобто ціни вільні, лише є якісь рекомендації від кабміну. Наша справа: подабається-їде мо, щось не влаштовує - ідемо пішки або сидемо у дома.
Цитата
 
 
+2 # Віктор 22.09.2014, 11:53
Зоя, так все ж:
Якщо умови обслуговування в маршрутках № 6 та № 15 однакові, то за що Вінницький бере на 20% вищу плату за проїзд?
Цитата
 
 
0 # Зоя 22.09.2014, 10:52
Мила, я це пам"ятаю, але я маю на увазі до 100 та 150-а (початок та середина 90-х) і люди жили нічого, був просто підвізний маршрут до лісопаркової. Проте, не можу згадати щоб потім 150-а ходив хоча б кожні 10 хв.,там всього мабуть машин 7, а останнім часом і того менше працювало. водії постійно скаржились, що їм не вигідно. Що маємо в підсумку: на маршруті зникли машини. Ви не розумієто одного, сьогодні ринкові відносини: є попит - є пропозиція. Давайте так: чому у нас на районі не має жодної аптеки та дешевого супермаркета АТБ? Хоча ліки під рукою та дешеві продукти набагато важливіші за транспорт!Зараз не Ви, не я і не влада не можуть примусити жодного підприємця працювати собі в збиток. І чомусь в Києві люди, коли купляють квартиру чи дім там, де немає метро не кричать: буду перекривати дорогу або будуйте біля мене метро, бо я тут живу!, а спокійно підлаштовуються під той транспорт, що мають, і їздять в переповнених автобусах, тобто розуміють, чому за цю квартиру заплатили менше
Цитата
 
 
+1 # Мила 22.09.2014, 10:25
До вашого відома шановна Зоя раніше були маршрутки 100, 150а які чергувалися і їздили через кожні 7-10хв., а ще раніше "вольви" автобуси якими і 23.00 можна було доїхати з центра.Мені непотрібна маршрутка під хату, та чомусь на п.Новий, Опитне поле автобуси ходять в 3 рази частіше ніж на Молодіжне.
Цитата
 
 
-2 # Зоя 21.09.2014, 12:29
Для Виктора: образити Вас у думці навіть не було. Звернуто Вашу увагу на те, що не тільки маршрут 15 набивається як кільки у банці. І це почалося не вчора. У кожному місті це так, особливо у години пік і це факт.

Для Мили: То яка Вам різниця хто я: пенсіонер, працюючий або студент? Я, особисто, коли обираю де мені жити, звертаю увагу на громадський транспорт. А Ви? Чи Ви гадаєте, що Влада повинна кожному у дім підвести по маршруту? Коли ви селились, якщо це було давно, то там мабуть навіть 150 небуло, чи нетак? Тільки згодом її туди провели (на Молодіжний). Так чого Ви вважаєте що є центром землі?. До тогож мною було написано: "Та оголосіть ви, міська владо, нарешті той конкурс, зробіть все по закону, що б і Вінецький не відкривав рота і мешканці були задоволені новим маршрутом! Граєтесь та піаритесь тільки... ГАНЬБА!!!" Читайте уважніше шановна!
Цитата
 
 
+3 # Anna 20.09.2014, 21:29
Та дійсно годі вже цієї показухи. Проведіть нарешті конкурс і нехай собі їзде та 6-ка. Що вам заважає?
Цитата
 
 
-1 # Пі Хто 20.09.2014, 21:01
А чи легітимний суд у нас? Останній місяць досиджиють... А далі - ТЮРМА!
Цитата
 
 
+1 # Віктор 20.09.2014, 19:14
Для Зої
Ви так ратуєте за закони, то чого ж приписуєте мені те, чого я не писав? 6-й маршрут я взагалі не згадував.

Якщо умови обслуговування в маршрутках № 6 та № 15 однакові, то за що Вінницький бере на 20% вищу плату за проїзд?
Цитата
 
 
+1 # Мила 20.09.2014, 18:33
Поважна Зоя ви напевно пенціонерка і вам безкоштовно проїхатись в "зеленому сараї" за щастя, та ще й живете мабудь де ходить нетільки 150, а й 15 і 3 маршрути.А моїм дітям доводиться з 8кг. портфелем 1,5км ходити пішки з Молодежного вниз на Московську і обратно.Так-що спокійно небуде поки нас також будуть считать людьми.
Цитата
 
 
+1 # Инна 20.09.2014, 16:16
А осетров думав, що як вын у крыслы заступника мыського голови то може творити беззаконня яке йому заманеться.
Цитата
 
 
0 # Зоя 20.09.2014, 14:22
Давайте, шановні, повертатися до законів! А не: я так хочу і все, бо зручно! Якшо кожен буде робити "бо зручно мені" будемо жити всі в хаосі! Та оголосіть ви, міська владо, нарешті той конкурс, зробіть все по закону, що б і Вінецький не відкривав рота і мешканці були задоволені новим маршрутом! Граєтесь та піаритесь тільки... ГАНЬБА!!!
Цитата
 
 
-1 # Зоя 20.09.2014, 14:16
Звертаюсь до Мили та Віктора: шановні, я кожен ранок та вечір з Лелеківки їду до центра на автобусі вже 2 роки. З введенням маршруту №6 нічого не змінилось. Їх також після 20.00 по півтори години чекаєш та зранку їдиш як кілька в банці! Чого ж Ви тільки зараз про це згадали? Чи хтось з родичів на 6 маршрут влаштувався? А шинами перекривати вулиці ідіть на Донбас, дайте хоч тут спокійно пожити людям і не створюйте не зручності для інших.
Цитата
 
 
+7 # Мила 20.09.2014, 10:45
Господін Вінницький якби ви хоч один раз постояли на зупинці годину.а той півтори чекаючи транспорту доїхати до селища Молодіжного як чекають наші діти.То можливо заговорили по іншому, хоча вас цікавлять не люди, а ваші особисті інтереси. Але якщо відмінять маршрут №6 ми перекриємо вул. Московську шинами на яких посадимо своїх дітей щоб ви нарешті їх ПОБАЧИЛИ І ПОЧУЛИ!!!
Цитата
 
 
+9 # Віктор 20.09.2014, 09:30
Чого влада не контролює Вінницького, маршрутки № 15 в час пік йдуть переповнені, що створює небезпеку для пасажирів, з одного боку, а з іншого, хіба в договорі на перевезення не прописано умови перевезення пасажирів?
Возити людей як кільку в жерстяній банці це нормально?
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити