файно

Суспільство

7-річна дівчинка травмувалась у кіровоградському Дендропарку, через недогляд тих, хто дав дозвіл на користування атракціоном?

. 3625

Причиною того, що у кіровоградському Дендропарку травмувалась 7-річна дівчинка, кандидат у народні депутати Лариса Онул назвала помилку Держгірпромнагляду, який не по регламенту оглянув атракціон «Орбіта» і дав дозвіл на його експлуатацію. Саме такий висновок зробила і технічна експертиза атракціону, що була проведена нещодавно.

 

«З одного боку мені дуже прикро за цей випадок. А з іншого боку, дуже прикро що є питання щодо фаховості спеціалістів Держгірпромнагляду. Коли ми отримуємо технічну документацію, то Держгіпромнагляд дає повний регламент всіх замірів, згідно з яким надається дозвіл на експлуатацію цих атракціонів. Було великою помилкою, що вони не залучили фахівців, які на сьогоднішній день є тільки в Миколаєві та Херсоні, яких ми зараз залучили, роблячи другу експертизу атракціонів. Вони замірили кожен вузол і знаючи слабкі місця атракціонів, особливо радянських, зробили додаткові огляди. На сьогоднішній день експертиза показала, що це був прорахунок Держгірпромнагляду, який не побачив певні проблеми в атракціоні. Там був невідрегульований кут нахилу атракціону. Далі має розглянути ці результати експертизи прокуратура» - повідомила на сьогоднішній прес-конференції Лариса Онул.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама