Суспільство

На дні народження Бандери

. 1169

Кіровоградські націоналісти віткрили лік своїм акціям в цьому році. Першого січня центральними вулицями міста пройшли з пів сотні шанувальників Степана Бандери, відзначаючи його день народження, скандуючи: "Слава Україні - Героям Слава", "Україна - по над усе!", "Слава нації - смерть ворогам", "Герої не вмирають - вмирають вороги","Бандера прийде - порядок наведе".

Що це мало означати конкретно не пояснювали, очевидно, малися на увазі всі гіпотетичні вороги, а в чому полягає порядок -лишається здогадуватися. Організаторами акції виступила молодіжка кіровоградської організації ВО "Свобода". Хода прокатилася вулицею Карла Маркса і проспектом Винниченка. Від площі Незалежності до площі Богдана Хмельницького. Скандувальники приділили увагу і здоровому способу життя, вигукуючи: "Борці за волю не вживають алкоголю!", "Борці за Україну не вживають нікотину!". Очевидно, натякаючи у ці святкові дні, що яке б не було свято - треба завжди залишатися людьми і дбати про своє здоров'я.

Кіровоградці які проходили повз мітингувальників, досить позитивно поставилися до події. Всміхалися, зверталися до колони, підтримували гасла, дуділи в дудки, продовжуючи святкувати прихід Нового року.
"Це уже традиційна акція до 1 січня, розповіла "Гречці" організатор акції Оленка Яцун, - ми традиційно виводимо людей, вшановуючи провідника Степана Бандеру в день його народження. У всіх людей святковий настрій і ми пропонуємо ще один привід для святкувань. Але не за чаркою біля телевізора, а у колі однодумців, земляків, на свіжому повітрі."
Колонна тихо-мирно в супроводі машини ДАЇ та наряду міліції дійшла до площі Богдана Хмельницького де і відбувся невеликий мітинг. Серед виступаючих була активна учасниця акції Юля Вічко. У своєму виступі вона зазначила, що "Бандері не потрібні виправдання і визнання продажних судів. Він є герой, бо він ним справді є. А боротьба за справді незалежну державу триває. Національна революція неминуча і ми виборемо справді незалежну Україну і втілимо мрію провідника в дійсність".
Наприкінці мітингу відбулося урочисте спаленя прапору колишньої УРСР (Української Радянської Соціалістичної Республіки), що символізувало закінчення ери радянської окупації і початок нової розбудови України.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама