Суспільство

Невідомі арештовують "Тризубівців"

. 962

Схоже, що безпрєдєл чинної влади триває, Підривають пам'ятники, усіх підряд звинувачують в цьому і заарештовують, порушуючи всі процесуальні і законодавчі норми.
Сьогодні на блогах і сайтах масово розміщують звернення до громадян з проханням далі поширювати інформацію про те що коїться. Гречка просто не могла лишитися осторонь. Тож читайте передрук з блогу Олени Білозірської:

Інформація від Тетяни Тарасенко, дружини затриманого Андрія Тарасенка, 1-го заступника головного командира "Тризубу".
Також Тетяна є представницею всеукраїнської організації "Жіноча Січ".
Всього затримано біля 15 лідерів і активістів "Тризубу". Останнім, за інформацією Тетяни, кілька годин тому було затримано тризубівця з Франківська Василя Смереку.
"Людей витягали з хат, у всіх по місцю прописки проводили обшуки. Конфісковували майно. У тих затриманих, у кого були машини, - машини конфіскували, - каже Тетяна. - У деяких нікого не було вдома, так вони вибивали двері і обшукували".

На моє питання, хто це робив - міліція чи СБУ, Тетяна Тарасенко каже, що це невідомо, бо не пред’являли жодних документів і нічого не пояснювали.
Андрія Тарасенка було затримано вчора, зранку або ввечері. Ніякого зв’язку із затриманими немає, де вони сидять, невідомо, родичів і юристів не допускають, передач не приймають.
У Жанни Стемпіцької, дружини керівника Центрального проводу "Тризубу" Андрія Стемпіцького, зник 16-річний син Микита Сушельницький. У їхньому домі на Франківщині вибили двері, провели обшук, схопили Стемпіцького, його сина Пилипа і Микиту.
Близькі затриманих просять у всіх небайдужих допомоги - інформаційної і юридичної.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама