Суспільство

В Кіровограді зник лідер гурту «Архів» Максим Кушнір

. 1207

Сьогодні зник Максим Кушнір, лідер музичного гурту «Архів», представник ВО «Тризуб» в Кіровограді. Як повідомила «Гречці» дружина музиканта Поліна Кушнір, їй зателефонували з роботи чоловіка і повідомили про те ,що він зник.

11 січня 2011 року о 10 годині ранку Максим вийшов з роботи і попрямував до магазину «Океан»(2 хвилини ходу) придбати кави, адже мав двадцяти хвилинну перерву. Він працює в майстерні, тому був вдягнений в робочий одяг і поверх нього накинув куртку. На роботу Максим не повернувся.
Співробітники відразу почали пошуки і з’ясували, що Максим заходив до магазину і вийшов з нього. Але до роботи не дійшов. При собі не мав жодного документу.
Друзі Максима пов’язують це зникнення з хвилею арештів учасників ВО «Тризуб», які проходять останні кілька днів по всій Україні.
Звертаємося в першу чергу до правоохоронних органі та Служби Безпеки України в Кіровоградській області з вимогою надати громаді інформацію і пояснення в разі, якщо Максим Кушнір заарештований.
Також просимо усіх, хто бачив Максима після 10.00 11 січня, повідомити рідних та в редакцію «Гречки». Вдома на Максима чекають дружина Поліна та дев’ятимісячна донька Яринка.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама