Суспільство

У день виборів ОПОРА посилить увагу до трьох округів на Кіровоградщині

. 1681

У день виборів активісти ОПОРИ приділятимуть більше уваги 100, 101 і 102 округам, повідомила на прес-конференції довготерміновий спостерігач ОПОРИ в області Зоя Лебідь. Це пов'язано із тим, що саме на цих округах можливі явні порушення під час голосування.

За словами Євгенія Патруля, координатора виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області, спостерігачі ОПОРИ намагатимуться максимально уважно слідкувати за виборцями з метою виявити так звані "каруселі", що за даними, які неодноразово озвучували кандидати у нардепи на своїх прес-конференціях, можливі на виборчих дільницях.

"Ми не можемо поставити охорону на дільницях. Ми можемо лише спостерігати за людьми, особливо автобусами, які масово привозять людей. Можемо відслідковувати хто куди і до кого іде. Звичайні виборці приходять на дільницю, оглядають усе, ходять повільно, оглядаючись. "Карусельщиків" видно одразу: вони роблять все швидко, бо діють по часу, їм треба за годину купу дільниць об'їхати" - розповів Євгеній Патруль.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама