Кіровоградські тепловики позиваються до боржників

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 983

Протягом міжопалювального періоду 2014 року юридичний відділ підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» проводив активну та результативну претензійно-позовну роботу щодо стягнення заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання з фізичних осіб – власників та наймачів квартир.
За цей період підприємством було подано до суду 51 позов до боржників на загальну суму заборгованості 273,42 тис. грн. При цьому, за міжопалювальний період судовими інстанціями було задоволено 40 раніше поданих позовів на загальну суму заборгованості 263,21 тис. грн. з урахуванням штрафних санкцій та понесених підприємством судових витрат.
З метою виконання судових рішень по примусовому стягненню заборгованості протягом квітня-жовтня 2014 року юридичним відділом підприємства разом з відділами Державної виконавчої служби здійснювалися спільні виїзди за місцем проживання (реєстрації ) боржників підприємства з метою виявлення та опису майна, на яке може бути звернуто примусове стягнення під час виконання судових рішень про стягнення боргу за послуги теплопостачання, а також з метою встановлення місця отримання доходу кожного боржника.
Загалом за міжопалювальний період робочою групою по примусовому стягненню заборгованості було проведено 63 виїзди для стягнення з боржників загальної суми заборгованості за теплопостачання у розмірі 398,19 тис. грн. За результатами виїздів робочою групою було встановлено місце отримання доходу 14 боржників підприємства, на заробітну плату та пенсію яких органами Державної виконавчої служби було звернуто стягнення. Троє із боржників, скориставшись послугами виїзної каси підприємства, яка супроводжує виїзди робочої групи по примусовому стягненню заборгованості, частково сплатили існуючу заборгованість за надані послуги централізованого теплопостачання та уникли примусових заходів стягнення заборгованості, а саме арешту та опису майна.
На даний час робоча група продовжує активну роботу щодо примусового стягнення заборгованості за надані послуги централізованого теплопостачання із застосуванням необхідних та достатніх заходів.
Вважаємо важливим проінформувати споживачів , що на досудовій та судовій стадії урегулювання спорів щодо стягнення заборгованості, а також під час здійснення примусових заходів по стягненню заборгованості органами Державної виконавчої служби, підприємство пішло назустріч 59 боржникам, загальна сума заборгованості яких складає 433,26 тис. грн. Враховуючи проблемний матеріальний стан родин , із цією категорією боржників підприємство уклало договори реструктуризації заборгованості. На підставі даних договорів боржники тепер мають можливість погашати заборгованість перед підприємством протягом визначеного строку періодичними платежами, уникаючи примусових заходів стягнення заборгованості та оплати додаткових витрат по вжиттю таких заходів.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+4 # Татьяна55 29.10.2014, 13:29
Просто молодцы, нет слов.Только вот предоставляемые услуги совершенно несовместимы с тарифами и возможностями людей их вовремя оплачивать.За ежегодное рытье ям в одном и том же месте, за разрушение дорожного покрытия по ул Гагарина и Кирова можно тоже подготовить заявление в компетентные органы и разобраться что и как и куда.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити