Суспільство

Радість повноцінного життя у подарунок

. 1070

7-річна Іринка з народження страждає на дитячий церебральний параліч і вже перенесла не одну важку операцію, спрямовану на те, щоб нормально пересуватися. Останнім часом хвороба дитини загострилася і це загрожує не лише погіршенню загального стану, а й тим, що вона може назавжди позбутися можливості ходити власними ніжками. Для того, щоб врятувати дитину, необхідне термінове хірургічне втручання та проведення трьох операцій, які можуть їй допомогти та подарувати радість нормального життя.

Після звернення до Харківського «Інституту патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситника Академії медичних наук України» і обстеження провідними українськими спеціалістами було встановлено наступний діагноз: дитячий церебральний параліч, спастичний нижній парапарез, стан після декількох м’якотілих втручань, дисплазія тазостегнових суглобів, підвивих лівого стегна, вальгусна деформація обох стегон, скошеність і недорозвиненість «даху» лівого тезостегнового суглобу. Висновки медиків були однозначними – термінове хірургічне втручання, точніше ціла серія операцій, кожна з яких коштує чималі гроші.

Напередодні Різдвяних свят Іринці Саідовій було подаровано шанс бути здоровою та життєрадісною дитиною.
Кіровоградська обласна організація матерів дітей-інвалідів та інвалідів «Серце матері» і обласний осередок ГІ «Оновлення країни» висловлюють свою щиру подяку Голові Політради партії «Наша Україна» Валентинові Наливайченку за надану матеріальну допомогу в розмірі 10000 грн. для проведення операції Саідовій Ірині Олександрівні.
Цей вчинок – чергове підтвердження того, що в Україні є ще достатньо людей, яким не байдужий чужий біль, і які готові відгукнутися і прийти на допомогу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама