Суспільство

Кому дістануться маршрути кіровоградського "Автобусного парку" і що буде з підприємством?

. 3275

Вже наступного тижня у Кіровограді відбудеться конкурс серед перевізників, що обслуговуватимуть маршрути 111-а, 111-б, 274 та інші, на яких раніше працював "Автобусний парк 13527". Про це «Гречці» повідомив в.о. Кіровоградського міського голови, секретар міськради Іван Марковський.

 

Доля ж підприємства невтішна: «Автобусний парк вмер і де автобуси ділися, стоять вони чи ні, невідомо, - зазначив секретар міськради. - Як на мене, вони(керівництво підприємства, - авт.) лише шукали приводу щоб вийти з бізнесу перевезень».
 
За словами Марковського, коли платили субвенції, то працювати Автобусному парку було вигідно. Зараз на підприємстві  показували на 1 пасажира 8 пільговиків та хочуть державних субвенцій на відповідну кількість пасажирів.
 
«Таких грошей ніхто не дасть і у мене є така підозра, що наступного року субвенцій взагалі не буде», - підсумував в.о. міського голови.
 
Керівник підприємства "Автобусний парк 13527" Анатолій Голованов прокоментував «Гречці» заяву Івана Марковського:
 
«Іван Іванович як завжди все перекручує: коли люди винні майже 2 мільйони, то говорити на біле – чорне  - входить у звичку. Можна перекладати з хворої голови на здорову скільки завгодно. Проте якщо тарифи зараз регулюють в ручному режимі, незважаючи на зростання цін, то так не регулюють тарифи на паливо, яке сьогодні 15 – 16 гривень за літр.

Вони(міська влада, - авт.) не повертають відшкодування за пільгові категорії, які «Автобусний парк» перевозив без обмежень. Зараз підприємство, грубо кажучи, задавили. І всім оголосили, що пільговиків возитимуть з обмеженнями, оскільки маршрутники не можуть всіх возити.
 
 В дійсності ж ці перевезення не те що не рентабельні, а збиткові».
 
Що надалі чекає підприємство та його працівників,  його директор не коментує. Стверджує, що йде пошук істини в судах: «Ми зараз в судових тяжбах, намагаємося повернути зароблені кошти».
 
Хто надалі перевозитиме кіровоградців за маршрутами, які більше не обслуговує Автобусний парк, невідомо. Проте секретар Кіровоградської міської ради Марковський запевняє, що одне з транспортних підприємств міста ще до конкурсу обіцяє придбати великомісткі автобуси.
 
Стосовно ж маршруту 274, за словами Івана Марковського, допомогти з вирішенням проблеми зголошується родина Березкіних(хто саме Марковський не уточнив, - авт). Зокрема, вони обіцяють придбати два великогабаритних автобуси (з гармошкою).
 
«Якщо так і буде, то для роботи на маршруті залучать додатково ще й маршрутки, - говорить Марковський.  - Але в такому разі проїзд в автобусі має коштувати 1.5 – 2 гривні, щоб витримати конкуренцію з маршрутними таксі. Адже великий автобус їде до селища 40 хвилин, коли маршрутка – лише 25».
 
Андрій Малик, помічник нардепа Станіслава Березкіна, підтвердив, що його шеф дійсно бере участь у вирішені транспортної проблеми селища Нового(це селище входить саме до того виборчого округу на якому регулярно балотується нардеп, - авт.). За словами Малика, Березкін звернувся з пропозицією взяти участь в обслуговуванні 274 маршруту до промислової групи «Креатив».

«В складі промислової групи є автотранспортне підприємство, ось воно, ймовірно, і візьме участь у конкурсі. Зокрема, буде придбано два великоміські автобуси, які працюватимуть на 274-му маршруті. – запевняє Андрій Малик. - Вартість проїзду в них буде однозначно нижчою від загальної по місту».

Як добиратимуться на роботу та додому жителі віддалених районів міста Балашівки та селища Нового, «Гречка» розповість найближчим часом, відразу після проведення відповідних конкурсів. Окрім того, ми повідомимо про хід судових слухань: "Автобусний парк 13527» проти Кіровоградської міської ради. Слідкуйте за публікаціями.

Валерій Лебідь, Світлана Дубина

Поширюйте

Коментуйте


Реклама