Порушення прав держслужбовців на Кіровоградщині перевірятиме столична комісія? (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2485

12 листопада активісти незалежної профспілки «Трудова солідарність» пікетували Головне управління Державного агентства земельних ресурсів України в Кіровоградській області, що знаходиться в Кіровограді на вулиці Тимірязєва, 84.

 

Одночасно в Києві «Трудова солідарність» провела мітинг під Державним агентством земельних ресурсів. І в обласному центрі, і в столиці пікетувальники протестували проти порушення трудових прав працівників відомства та протиправних дій керівництва відділу Держземагентства в Новомиргородському районі Кіровоградської області.

Голова незалежної профспілки «Трудова солідарність» Віталій Махинько виступив на мітингу в Кіровограді й озвучив порушення, які було допущено в названому відділі Держземагентства. За словами профспілкового лідера, керівник відділу Держземагентства в Новомиргородському районі незаконно обіймає свої посади, бо не має вищої юридичної або землевпорядної освіти, а також грубо порушує норми трудового законодавства, фактично перешкоджаючи своїм підлеглим виконувати посадові обов’язки.

Очільник незалежної профспілки зазначив: «Працівникам Новомиргородського відділу Держземагентства уже другий рік не доплачують значні суми. Це з’ясувалося, коли працівниця відділу звернулася по довідку до Пенсійного фонду: нарахована їй зарплата була в півтора раза більша, ніж зазначена в трудовому договорі, а на руки жінка не отримувала й половини нарахованої суми. У зв’язку з розбіжностями працівниця подала клопотання до прокуратури — після чого була незаконно звільнена. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального Кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»)».   

Учасники кіровоградського пікетування вимагали відсторонити від посади керівника відділу Держземагентства в Новомиргородському районі, повернути працівникам відділу належні їм кошти за весь час неповного отримання зарплати і оформити їх на роботі згідно з вимогами трудового законодавства. А також поновити на посаді незаконно звільнену працівницю та притягнути до відповідальності всіх винних у фінансових злочинах.  

До пікетувальників звернувся представник Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України в Кіровоградській області й запропонував обговорити оприлюднену інформацію й вимоги пікетувальників у приміщенні названої державної установи. За присутності членів незалежності профспілки «Трудова солідарність», а також журналістів Віталій Махинько разом з двома працівницями відділу Держземагентства в Новомиргородському районі, членами профспілки, які постраждали від дій керівника відділу Держземагентства, зустрілися з керівництвом Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України в Кіровоградській області у приміщенні названого відомства.

Після двогодинної розмови всі її учасники домовилися дочекатися приїзду з Державного агентства земельних ресурсів комісії з вивчення ситуації, що склалася в Новомиргороді (створити таку комісію столичні чиновники пообіцяли київським пікетувальникам), і ввести до її складу представників обласного управління та профспілки.

У четвер, 13 листопада, незалежна профспілка делегує свого представника до Новомиргородського відділу. «Керівництво Головного управління Держземагентства області заявило, що в них недостатньо важелів впливу на Новомиргородський відділ. Тому в установі буде постійно присутній представник «Трудової солідарності» для недопущення можливих протиправних дій щодо членів профспілки», — сказав Віталій Махинько.

Якщо ж у Києві не буде створено ревізійну комісію протягом тижня, то таку комісію створять з працівників Головного управління Державного агентства земельних ресурсів України в Кіровоградській області та незалежної профспілки «Трудова солідарність». Та чи інша комісія має виїхати до Новомиргорода і з’ясувати, що ж там коїться у відділі Держземагентства. За результатами розслідування й буде зроблено належні висновки та вчинено необхідні, згідно із законодавством, дії.

За матеріалами "Трудової спілки"

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+5 # Леся Кіровоград 20.11.2014, 13:07
Ви помітили помилку в слові, яку я допустила, але на жаль не помічаєте того, що обкрадання людей, це набагато жахливіша помилка. На що взагалі розраховували керівники Новомиргородськ ого відділу? Що це буде повторюватись безкінечно? Але, як кажуть в народі, за все потрібно розплачуватись і не лише перед людьми. Як вони взагалі їли, спали та жили і дивились цим людям в очі, в той час як грабували їх. Сором.
Цитата
 
 
-3 # кіровоградка 20.11.2014, 11:36
Цитую Леся Кіровоград:
За два дні до проведення акції інтернат гудів про час і місце проведення акції.

напевно "інтернет", а не "інтернат"? Може у когось не так багато вільного часу, щоб шаритись в інтернеті?
Цитата
 
 
+4 # Шпильман 20.11.2014, 10:49
Цитую 1:
А як же бувший начальник Новомиргородського відділу держземагенства, він що вмив руки і не при ділах, не вірю що все відбувалось без нього, те саме зараз твориться і в Інституті землеустрою, куди його поставили. Перевірте і інститут заразом.

Та да, как-то Саша Т. вовремя "выскочил" с новомиргородско й "бочки" на кировоградский сыр. Спасибо его покравителям и покравителю Пиньковского. Правда они у них разные, но в одним теремочком ширмачат.
Цитата
 
 
+4 # Леся Кіровоград 20.11.2014, 00:10
За два дні до проведення акції інтернат гудів про час і місце проведення акції. Було б бажання, заступник сам підняв би питання про проведення відповідної перевірки по розкраданню коштів та поверненню їх працівникам. Очевидно, що свою зарплату отримували керівники в повному обсязі, а як показує результат перевірки, ще й з надлишком. Усім відомо про те, як та за яких умов призначаються керівники у районних відділах, а тим більше, керівники Новомиргородськ ого відділу Держземагентств а просто "приписані" в головному управлінні, тобто є постійними та дуже частими "гостями". Якби заступник не мав до цього ніякого відношення і не був забруднений по вуха - то не спростовував би очевидне, а захищав би інтереси своїх працівників.
Цитата
 
 
-4 # кіровоградка 19.11.2014, 22:49
Цитую Леся Кіровоград:
Вважаю, що якби заступник нічого не знав, то вийшов би на акцію разом з дівчатами.

Як відомо акція проходила в Кіровограді в робочий день в робочий час . Робоче місце заступника у Новомиргороді, сумніваюсь що її направили б у відрядження з мотивуванням "для участі у пікетуванні".
Цитата
 
 
+4 # Леся Кіровоград 19.11.2014, 21:48
Вважаю, що якби заступник нічого не знав, то вийшов би на акцію разом з дівчатами. А так, "моя хата скраю" і легше перекласти на попереднього начальника, хоча без нього тут можливо і не обійшлось. Як відомо, попереднього начальника не має там ще з початку 2014 року, а в заступника було забагато часу розібратися з цим, хіба не видно яку заробітну плату отримують працівники.
Цитата
 
 
+4 # Іван 13.11.2014, 16:29
" ...поставили... " і що? до сих пір стоїть?
Цитата
 
 
-2 # кіровоградка 13.11.2014, 11:41
Цитую 1:
А як же бувший начальник Новомиргородського відділу держземагенства, він що вмив руки і не при ділах, не вірю що все відбувалось без нього, те саме зараз твориться і в Інституті землеустрою, куди його поставили. Перевірте і інститут заразом.

Тож бо й воно, що справ натворив Тильний О.М. а шишки сипляться на заступника, яка ні сном ні духом про його "творения" . Головне, як кажуть, "вовремя смыться"
Цитата
 
 
+14 # 1 13.11.2014, 09:39
А як же бувший начальник Новомиргородськ ого відділу держземагенства , він що вмив руки і не при ділах, не вірю що все відбувалось без нього, те саме зараз твориться і в Інституті землеустрою, куди його поставили. Перевірте і інститут заразом.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити