Хто чинить тиск на працівників Держемагенства на Кіровоградщині?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1643

На працівників Новомиргородського відділу Держземагентства, які виступають свідками у справі про привласнення коштів, здійснюють тиск.
Працівникам Новомиргородського відділу земельного відомства тривалий час недоплачують значні кошти: різниця між нарахованими сумами та реальною зарплатою щомісячно сягала близько половини заробітної плати. За цим фактом прокуратура порушила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального Кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), справу було передано в Новомиргородський райвідділ міліції для проведення досудового розслідування.
Однак на свідків постійно здійснюється тиск з боку керівництва. Так, працівниці Новомиргородського відділу Ользі Добровольській дали безпідставну догану, і тільки рішенням суду її було скасовано. Однак керівництво відділу Держземагентства наклало повторне дисциплінарне стягнення, жінка знову звернулася до суду про оскарження цього стягнення. Профспілка безоплатно забезпечила Ользі Добровольській адвоката, позаяк переслідування працівниці продовжується: наразі жінка перебуває на лікарняному, а її керівниця шляхом психологічного впливу «як начальник районного рівня» здійснює тиск на медичних працівників з метою закриття лікарняного.
«На мою клієнтку постійно здійснюється тиск з боку керівництва, що, вочевидь, зв’язано із кримінальним провадженням, по якому вона проходить в якості свідка. За матеріалами справи є підстави для притягнення керівництва відділу до кримінальної відповідальності, звідси й спроби вплинути на працівників. Наразі справу витребувала для вивчення обласна прокуратура, де буде дана об’єктивна оцінка діям керівництва районного відділу Держземагентства, яке, можливо, причетне до привласнення державних коштів», — розповів адвокат Ольги Микола Веретяк.
Такий інтерес з боку обласної прокуратури пов'язаний, вочевидь, із недавньою акцією протесту проти свавілля керівництва в Новомиргородському відділі Держземагентства. 12 листопада активісти профспілки «Трудова солідарність» пікетували земельне відомство одночасно в Києві та в Кіровограді. «Акція викликала великий резонанс у суспільстві, враховуючи масштаб злочинів і велику кількість порушень у Новомиргородському відділі Держземагентства. Ми триматимемо цю справу на контролі та прослідкуємо, щоби було проведене справедливе розслідування, а не просто знайшли цапа-відбувайла. Ми також будемо піднімати питання про перевірки інших відділів Держземагентства в області: правопорушення має системний характер і доволі ймовірно, що в інших відділах працює така ж схема», — заявив лідер «Трудової солідарності» Віталій Махинько.
Нагадаємо також, що 13 листопада обурена громада захопила міську раду в Долинській на Кіровоградщині, активну участь у цих подіях брали активісти «Трудової солідарності». Можна припустити, що така напористість профспілчан змусила обласне керівництво активніше зайнятися справою про привласнення коштів у Новомиргородському відділі Держземагентства, щоб не допустити «долинського сценарію» в Кіровограді.
Прес-служба незалежної профспілки «Трудова солідарність»

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Справедлив 04.12.2016, 13:08
Всім доброго дня, я думаю, що Владико пропала з новин кіровоградщини, бо перебралась вершити свої афери в Київ. Зустрів днями її.

Зустріч була неприємна, дуже підступна та слизька людина.
Цитата
 
 
-19 # кіровоградка 20.11.2014, 14:01
І ще щодо того хто кого обкоадає : "За цим фактом прокуратура порушила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального Кодексу України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), справу було передано в Новомиргородськ ий райвідділ міліції для проведення досудового розслідування."
Стаття 62 Конституції України - Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Ви ж мішаєте в кучу мухи, борщ, зарплату, догани, погодження проектів, а зараз ще й папір якийсь з"явився! Визначтеся кого і в чому Ви вважаєте винними. Мабуть у "ангелів з крильцями" рильце таки в пушку. В подальшому спілкуванні не бачу сенсу. Бажаю успіхів в пошуках справедливості!
Цитата
 
 
+19 # Леся Кіровоград 20.11.2014, 13:55
Можливо, та тут хоч вкрасти вміють (нібито вкрали, а нібито й самі віддали - а головне - не доведеш). А тут і цього не зуміли.
Цитата
 
 
-13 # кіровоградка 20.11.2014, 13:47
Цитую Леся Кіровоград:
А давайте завітаємо. Я не думаю, що там обкрадують своїх працівників.[/[quote name="Леся Кіровоград"]А давайте завітаємо. Я не думаю, що там обкрадують своїх працівників.

не знаю який зміст ви вклали в слово обкрадають - комусь не доплачують, а хтось з своєї зарплати віддає керівнику відсоток щоб залишитись на посаді. То це по вашому обкрадають чи ні?
Цитата
 
 
+17 # Леся Кіровоград 20.11.2014, 13:40
А давайте завітаємо. Я не думаю, що там обкрадують своїх працівників.
Цитата
 
 
-15 # кіровоградка 20.11.2014, 13:31
Цитую Людмила Ш:
документації у громадян вимагають упаковку паперу

То питання в пачці паперу? Так в Новомиргороді не одна така організація де вимагають папір - міськрада, адміністрація, школи. Давайте завітаємо з пікетом і туди.
Цитата
 
 
+19 # Людмила Ш 20.11.2014, 12:52
Правда тут одна. І напевно не піднялися б працівники, рядові спеціалісти, якби заступник була на своєму місці. Знаю інформацію теж з третіх вуст, і Владико знаю, а про нахабну поведінку, яку проявляє Владико до людей, які звертаються до відділу чути і в межах м. Кіровоград. Мабуть, всі знають як за підпис проектної документації у громадян вимагають упаковку паперу. Невже не заробила на грошах працівників навіть на папір?
Цитата
 
 
-18 # кіровоградка 20.11.2014, 11:29
Цитую Людмила Ш:
Здається мені, що під іменем "кіровоградка" відписує сама заступник Новомиргородського відділу.
я напевно Вас розчарую але я не заступник і навіть з нею не знайома. Знаю ситуацію з третіх уст. Хочу для себе з"ясувати правду, бо виглядає все так що заступник "монстр", а Ваші "дівчата" прям ангели з крильцями, німбу невистачає! Мінусуйте!
Цитата
 
 
+20 # Людмила Ш 20.11.2014, 00:24
Здається мені, що під іменем "кіровоградка" відписує сама заступник Новомиргородськ ого відділу. Шановні, якби в мене крали мою заробітну плату, я не лише в цей період була б на лікарняному і ходила б на різного роду акції, я ще й підняла б на ноги не лише головне управління а й всіх хто керував в той період розкрадання зарплат. І повірте, якщо 12 листопада це був Новомиргород, то можливо на завтра це будуть і інші райони. Дуже загралися чиновники можливо через те, що відчувають свою безнаказаність. Всі спостерігають за тим, як розвиваються події у Новомиргороді, шкода, що винні в цьому не каються, а перекладають свою вину на інших.
Цитата
 
 
-13 # кіровоградка 19.11.2014, 22:43
наскільки мені відомо, то в першу чергу в робочий час керівництво займається не тим, чим потрібно! то в той день коли був пікет Добровольська мала вихідний день? чи то вона так нібито "лікувалась" фактично перебуваючи на лікарняному знаходилась у м. Кіровоград, чи не є це порушенням лікувального режиму? чи вона аналізи в Головне управління привозила?
Цитата
 
 
+20 # Новомиргород 19.11.2014, 21:39
Цитую кіровоградка:
Якби Добровольська нормально працювала, і не займалась вробочий час особистими справами то й догани не отримувала. Виконувала б обовязки добросовісно то нічого б не боялась - ні доган ні звільнень, знала б що немає до чого підкопатись. А так як кажуть "главная защита - нападение".

наскільки мені відомо, то в першу чергу в робочий час керівництво займається не тим, чим потрібно! А по поводу доган і звільнень, то це не первий випадок у відділі, безпідставно давать догани і звільнять працівників, які не підтримують махінації керівництва.
Цитата
 
 
+20 # Леся Кіровоград 19.11.2014, 21:35
Молодці дівчата, що не побоялися і не прогнулися під керівників. Шановні керівники, досить вже викручуватися і перекладати все на плечі підлеглих. Саме такі працівники, які не прогинаються отримують догани, таких і звільняють. І це не лише в Новомиргородськ ому районі а скрізь. На жаль, деякі керівники не розуміють того, що їхні часи вже минули, що вже досить обкрадати людей і намагатися викрутитися з цього.
Цитата
 
 
+19 # Леся Кіровоград 19.11.2014, 21:29
дуже гарно сьогодні викручуються керівники, обікрали, обібрали і т.д. Шановні досить вже, пройшов той час коли можливо перекласти на плечі підлеглих свої "чорні справи". Ніхто не винен в тому (ні Добровольська, ні інші прізвища), що не хватило розуму керівникам вкрасти розумно. А дівчата молодці, що не бояться нічого і не прогинаються під керівниками. Сьогодні саме такі і отримують догани.
Цитата
 
 
-17 # кіровоградка 19.11.2014, 21:07
Якби Добровольська нормально працювала, і не займалась вробочий час особистими справами то й догани не отримувала. Виконувала б обовязки добросовісно то нічого б не боялась - ні доган ні звільнень, знала б що немає до чого підкопатись. А так як кажуть "главная защита - нападение".
Цитата
 
 
+22 # Шпильман 18.11.2014, 19:56
Прокурорские всегда крышевали земагентство! Я думаю, что у первых дело и умрет и смотрящий Антон Куценко - поможет!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити